Komentāri
Mincīte Pepija patversmē atrodas jau no mazotnes. Palīdzēsim viņai nonākt mājās pie mīlošiem cilvēkiem!
Foto: Facebook / Labās mājas

Kaķenīte vārdā Pepija ir uzaugusi patversmē un vēlas nonākt īstās mājās pie mīlošiem saimniekiem. Vai zini kādu, kurš vēlētos “adoptēt” mājas mīluli? Padod šo ziņu tālāk un, iespējams, kopīgiem spēkiem palīdzēsim mincītei uzsākt jaunu dzīvi.

Kā vēsta patversme “Labās mājas”, aptuveni gadu vecā Pepija piemērota ļaudīm, kas no kaķa uzreiz negaida uzmācīgu mīļošanos, bet ir gatavi dāmai dot laiku pierast pie jaunās dzīvesvides. Ar laiku, visticamāk, ja vien mājas būs vienīgais kaķis, kļūs par mīļu, gudru, pilntiesīgu ģimenes locekli. Izaugusi patversmē no kaķēnu vecuma… Patversmē kaķīte dzīvo no 2016. gada 5. jūnija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Pepiju saukt par savu minci, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl