Komentāri
Mincīte Pepija patversmē atrodas jau no mazotnes. Palīdzēsim viņai nonākt mājās pie mīlošiem cilvēkiem!
Foto: Facebook / Labās mājas

Kaķenīte vārdā Pepija ir uzaugusi patversmē un vēlas nonākt īstās mājās pie mīlošiem saimniekiem. Vai zini kādu, kurš vēlētos “adoptēt” mājas mīluli? Padod šo ziņu tālāk un, iespējams, kopīgiem spēkiem palīdzēsim mincītei uzsākt jaunu dzīvi.

Kā vēsta patversme “Labās mājas”, aptuveni gadu vecā Pepija piemērota ļaudīm, kas no kaķa uzreiz negaida uzmācīgu mīļošanos, bet ir gatavi dāmai dot laiku pierast pie jaunās dzīvesvides. Ar laiku, visticamāk, ja vien mājas būs vienīgais kaķis, kļūs par mīļu, gudru, pilntiesīgu ģimenes locekli. Izaugusi patversmē no kaķēnu vecuma… Patversmē kaķīte dzīvo no 2016. gada 5. jūnija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Pepiju saukt par savu minci, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl