4 komentāri
Mince jau bija aizvesta iemidzināšanai, taču ārstiem necēlās roka… Viņa ir pelnījusi otro iespēju!
Foto: Facebook / Sanarius

Mince jau bija aizvesta uz klīniku iemidzināšanai, taču veterinārārstiem necēlās roka viņai ko tādu nodarīt… Vai zini kādu, kurš varētu pieņemt savās mājās šo mīlīgo murrātāju? Padalies ar ziņu un kopīgiem spēkiem palīdzēsim dot kaķītei otro iespēju!

Kā savā “Facebook” lapā raksta dzīvnieku klīnika “Sanarius”, četrus gadus vecās Minces saimniece ir devusies uz pansionātu. Kaķenīte jau bija aizvesta uz klīniku iemidzināšanai, taču ārstiem necēlās roka – tik aizkustinoša un jauka bija lāsumainā “laimes” kaķenīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik Mince mitinās pagaidu mājās. Viņa tiek raksturota kā šmauga un vijīga, neliela auguma, mierīgas dabas, “murrīga”, kārtīga un tīrīga, ir sterilizēta un vakcinēta, ar vakcinācijas pasi. Ikviens, kurš varētu uzņemties rūpes par Minci, ir aicināts sazināties pa tālruni 29277525.

TOP komentāri

 • Lv Lv
  0 0 0

  Lv Lv

  Vai kaķīte gadijumā nav no jelgavas? Es pagājušā gadā no ielas paņēmu tieši tādas pašas krāsas un acu krāsas kaķenīti. Vismīļākais kaķītis kāds vien ir sastapts. Varbūt šī ir viņas mamma.
 • Laima Ļūdēna
 • Andris Diržis
  0 0 0

  Andris Diržis

  P. S. Ja mēs savus draugus nepametam un ir lieliski dakteri , tad suņi /kaķi var nesatraukties un turpināt darīt blēņas !
  Liels paldies arī Dakterei Sandrai !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl