Komentāri
Mīlīgā kaķenīte Britānija Brita ļoti vēlas ierāpties klēpī un murrāt. Palīdzēsim tam notikt!
Foto: Facebook / Medus Lacis

Patversmē “Ulubele” nonākusi no sirds mīlīga kaķenīte vārdā Britānija Brita, kura gaida māju piedāvājumu. Vai zini kādu, kurš vēlētos adoptēt mājdzīvnieku? Padalies ar informāciju, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis.

Kā raksta dzīvnieku draugi, Britānija Brita ir apmēram septiņus gadus veca kaķu dāma. Viņa ir ļoti mīlīga un draudzīga pret cilvēkiem, tomēr mājās gribētu būt vienīgais mājdzīvnieks, lai nav jāsacenšas ar kādu citu par saimnieka mīlestību un ikdienišķiem apskāvieniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzīvnieku patversme “Ulubele” Britānija Brita nonāca pagājušā gada novembrī. Kaķenīte ir vakcinēta un sterilizēta un būs piemērota vecāka gada gājuma cilvēkiem, kā arī ģimenēm, kuru ikdiena paiet bez pārlieku lielām un skaļām aktivitātēm – miers un klusums mājās ir Britānijas Britas iecienītākie dzīves apstākļi. Interesenti aicināti sazināties pa tālruni: 27803333.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl