Komentāri
Meklē mājas! Draudzīgā suņu meitene Larī ļoti cer sastapt savus īstos cilvēkus
Foto: Facebook / Labās mājas

Dzīvnieku patversmē “Labās mājas” nonākusi suņu meitene, pret kuru dzīve ir bijusi visai nežēlīga. Vai zini kādu, kurš vēlētos palīdzēt sunenītei atgriezties dzīvot normālos apstākļos? Brauc ciemos uz patversmi, vai arī palīdzi šai ziņai sasniegt dzirdīgas ausis.

Tukšā mājā vairākus mēnešu ķēdē karājas suns, tik vien, cik kaimiņi aiznesa paēst. Un neviens pat nepamana, ka kaklasiksnas vietā ap kaklu apliktā ķēde jau ieaugusi sunenītes miesā… Larī, kura visu mūžu tikai ķēdē dzīvojusi, patversmē sevi pozicionē kā prātīgu, vērīgu un nopietnu suni: var gan krietni sargāt, gan ar spēļmantām spēlēties, gan labprāt aktīvās pastaigāties doties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemērota dzīvei privātmājā ar slēgtu pagalmu (vēlams vēl arī ar voljeru, lai ierodoties viesiem, suni var izolēt) ģimenei bez mazu bērnu klātbūtnes. Larī jaunajiem saimniekiem noteikti jābūt pieredzei suņu audzināšanā! Nopietns, bet uzticīgs suns!

Ja vēlies Larī saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl