Mafra savus saimniekus zaudēja traģiskā ugunsgrēkā. Patversme aicina palīdzēt!

1 komentārs
Mafra savus saimniekus zaudēja traģiskā ugunsgrēkā. Patversme aicina palīdzēt!
Foto: LETA

Pēc pārciestas traģēdijas dzīvnieku patversmē “Ulubele” nonākusi kāda suņu meitene, kurai šobrīd ļoti būtu nepieciešamas atbalsts. Vai zini kādu, kurš vēlētos sniegt palīdzīgu roku? Padalies ar ziņu un, iespējams, tā sasniegs dzirdīgas ausis.

Desmit gadus vecā Mafra savus saimniekus zaudēja ugunsgrēkā. Viņas dzīvību izglāba tas, ka viņa atradās ārā pie ķēdes.

“Kāds smagums un kādas sāpes ir liela, gudra suņa neaptveramu traģēdiju piedzīvojušās acīs – to nevar aizmirst. Mafra cieši cieši piespiežas klāt un skatās tālumā. Ir acīmredzami, ka vienai viņai ir grūti, neiespējami tikt galā ar notikušo – vajag kādu, ar ko vienkārši pabūt kopā un paklusēt un kurš pasargātu no šausmīgajām atmiņām. Kad viņa jūt, ka grasos iet prom, Mafra smagi uzliek siltu ķepu uz kājas un mēmi lūdz: ”Neaizej.” Un ir grūti aiziet. Un grūti atrast mierinājuma vārdus. Jo muļķīgi teikt – viss būs labi, gan jau pāries, aizmirsīsies. Šobrīd ir sajūta, ka dziedēt var tikai mierinoša un iedrošinoša cilvēciska klātbūtne, kopīgi ikdienas sīkumi, silts drauga plecs, kuru vienkārši labi sajust. Viņai šobrīd to vajag visvairāk,” suņuku rakturo “Ulubeles” darbiniece.

Kopš traģiskā ugunsgrēka Garkalnē pagājis mēnesis un nu ir skaidrs, ka radinieku lokā Mafrai jaunu māju nebūs. Ja zini kādu, kurš varētu sniegt patvērumu un palīdzēt tikt pāri traģiskajiem notikumiem, sazinies ar patversmi.

1 komentārs