Komentāri
Liktenis pret neredzīgo kaķīti Mūnu ir bijis nesaudzīgs. Tiek meklēts kāds, kurš patiesi spētu uzņemties rūpes!
Foto: Facebook / Labās mājas

Liktenis pret neredzīgo kaķenīti Mūnu nav bijis saudzīgs, un šobrīd viņa savas dienas pavada patversmē. Vai zini kādu, kurš spētu izdarīt cēlu darbu un uzņemties rūpes par murrātāju? Padalies ar šo ziņu un palīdzi tai sasniegt dzirdīgas ausis!

Patversme “Labās mājas” aptuveni trīs gadus veco kaķenīti raksturo kā ļoti sirsnīgu un mīlīgu. Visticamāk, bērnībā izslimota vīrusa sekas Mūnai ir pilnībā laupījušas redzi. Piemērota cilvēkiem, kuri vēlas sirsnīgu “mīļkaķi” un kuriem nav iebildumi pret defektīvajām actiņām. Nāk no kāda dzīvokļa, kur pansionātā ievietotai sirmgalvei bija pieci kaķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikviens, kurš vēlas Mūnu saukt par savu minci, ir aicināts sazināties ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai braukt ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl