Komentāri
Liktenis pret neredzīgo kaķīti Mūnu ir bijis nesaudzīgs. Tiek meklēts kāds, kurš patiesi spētu uzņemties rūpes!
Foto: Facebook / Labās mājas

Liktenis pret neredzīgo kaķenīti Mūnu nav bijis saudzīgs, un šobrīd viņa savas dienas pavada patversmē. Vai zini kādu, kurš spētu izdarīt cēlu darbu un uzņemties rūpes par murrātāju? Padalies ar šo ziņu un palīdzi tai sasniegt dzirdīgas ausis!

Patversme “Labās mājas” aptuveni trīs gadus veco kaķenīti raksturo kā ļoti sirsnīgu un mīlīgu. Visticamāk, bērnībā izslimota vīrusa sekas Mūnai ir pilnībā laupījušas redzi. Piemērota cilvēkiem, kuri vēlas sirsnīgu “mīļkaķi” un kuriem nav iebildumi pret defektīvajām actiņām. Nāk no kāda dzīvokļa, kur pansionātā ievietotai sirmgalvei bija pieci kaķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikviens, kurš vēlas Mūnu saukt par savu minci, ir aicināts sazināties ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai braukt ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl