Komentāri
Liktenis mēdz būt netaisnīgs. Patversmē nonākusī sunenīte ļoti cer, ka viņu kāds pieņems savās mājās!
Foto: Facebook / Labās mājas ()

Ikviens suns ir pelnījis pavadīt savu dzīvi mājās pie mīlošiem saimniekiem. Diemžēl kādai suņu dāmai liktenis bijis nelabvēlīgs un viņa nonākusi patversmē. Vai tu pazīsti kādu, kurš varētu uzņemties rūpes par suņuku? Nodod tālāk šo ziņu, jo mēs ceram, ka tā sasniegs dzirdīgas ausis!

Kā savā “Facebook” lapā raksta patversme – aptuveni deviņus, desmit gadus vecā Dinga varētu būt bijusi kāda mednieka medību suns – visa seja vecās rētās, arī vizuālais izskats liecina par piederību kādai dzinējsuņu šķirnei vai to sajaukumam. Visticamāk, kad nu Dinga sasniegusi cienījamo suņsirmgalves vecumu un medībām vairs nebija noderīga, kļuvusi lieka. Bet varbūt mēs, patversme, kļūdāmies?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikviens, kurš vēlas Dingu saukt par savu suņuku vai kuram ir kāda informācija par sunīti, ir aicināts sazināties ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai braukt ciemos patversmes darba laikā no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00. Pirmdienās patversme “Labās mājas” ir apmeklētājiem slēgta.

Foto


Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl