Komentāri
Lādzīgajam suņukam Tedim nevajag daudz – vien siltu stūrīti un mazliet mīlestības. Palīdzēsim!
Foto: Facebook / Inna Grinn

Lādzīgais suņu vīrs vārdā Tedis baidās vecumdienas pavadīt patversmē un solās būt labs draugs kādam, kurš spēs uzņemties rūpes. Vai zini kādu, kurš vēlētos sunīti? Padalies ar šo ziņu, un, iespējams, kopīgiem spēkiem mēs spēsim atrast suņukam jaunas mājas.

Suņu vīrs pirms vairākiem gadiem nokļuvis mājās, kur viņš saukts par mazo Tedi Lācīti, taču šobrīd dzīves ceļi viņu aizveduši līdz patversmei. Tedis tiek raksturots kā mierīgs, paklausīgs, kuram nevajagot daudz – vien siltu stūrīti un nedaudz mīlestības. Suņuks labi sadzīvo ar visiem un ir mundrs, lai arī ne tik aktīvs kā jaunībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mājas mīlulis baidās savas vecumdienas pavadīt vientulībā, tāpēc ikviens, kurš vēlētos uzņemties rūpes par lādzīgo suņuku, ir aicināts sazināties ar patversmi “Ulubele”.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl