Komentāri
Lādzīgajam suņukam Tedim nevajag daudz – vien siltu stūrīti un mazliet mīlestības. Palīdzēsim!
Foto: Facebook / Inna Grinn

Lādzīgais suņu vīrs vārdā Tedis baidās vecumdienas pavadīt patversmē un solās būt labs draugs kādam, kurš spēs uzņemties rūpes. Vai zini kādu, kurš vēlētos sunīti? Padalies ar šo ziņu, un, iespējams, kopīgiem spēkiem mēs spēsim atrast suņukam jaunas mājas.

Suņu vīrs pirms vairākiem gadiem nokļuvis mājās, kur viņš saukts par mazo Tedi Lācīti, taču šobrīd dzīves ceļi viņu aizveduši līdz patversmei. Tedis tiek raksturots kā mierīgs, paklausīgs, kuram nevajagot daudz – vien siltu stūrīti un nedaudz mīlestības. Suņuks labi sadzīvo ar visiem un ir mundrs, lai arī ne tik aktīvs kā jaunībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mājas mīlulis baidās savas vecumdienas pavadīt vientulībā, tāpēc ikviens, kurš vēlētos uzņemties rūpes par lādzīgo suņuku, ir aicināts sazināties ar patversmi “Ulubele”.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl