Komentāri
Lādzīgais suņu vīrs Kredo gaida māju piedāvājumus. Labie cilvēki, atsaucieties!
Foto: Facebook / Ķepu-ķepā

Augumā raženais suņu vīrs Kredo ir palicis bez mājām, un Dzīvnieku aizsardzības biedrība “Ķepu ķepā” meklē viņam gādīgus saimniekus. Vai zini kādu, kurš varētu pieņemt suņuku savā ģimenē? Dod ziņu!

“Pie mums nokļuva no Liepājas kā mazs kucēns. Izauga un tika adoptēts, bet diemžēl neveiksmīgi. Kredo pie mums atgriezās pārbijies, zaudējis svaru un sācis baidīties no tumsas. Šobrīd viņš ir atguvies un uzņēmis svaru. Kredo ir adoptējams tikai un vienīgi kā mājas mīlulis, uz svešiem uzries un ar savu iespaidīgo augumu nobiedēs, bet Kredo nav sargsuns. Prot labi uzvesties gan iekštelpās, gan ārā. Sadzīvo ar suņiem un kaķiem. Ir ļoti draudzīgs un labs suns. Ja vēlies sniegt Kredo mājas, zvani 29733601,” aicina dzīvnieku draugi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl