Lāča liktenis ir atkarīgs no jūsu labās sirds… Patversme aicina palīdzēt!

Komentāri
Lāča liktenis ir atkarīgs no jūsu labās sirds… Patversme aicina palīdzēt!

Divus gadus vecais suņu puika Lācis ir kļuvis lieks cilvēkiem, kas viņu pieņēma savā ģimenē. Mājas mīluļa tālākais liktenis ir atkarīgs no cilvēku labās sirds. Vai zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes par brašo suņuku?

Patversmēs nereti jauniem cilvēkiem, kas tikko izveidojuši ģimeni un plāno bērniņu, lūdz suņa iegādi atlikt. Lai ir laiks bērniņu audzināšanai, vecāku laimes izbaudīšanai. Kucēna iegāde nozīmē vēl viena maza “bērniņa” ienākšanu dzīvē, kurš prasa nopietnas rūpes, audzināšanu, skološanu gluži tāpat kā cilvēkbērns, savā Facebook profilā raksta patversme Labās mājas.

Visbiežāk jaunajiem vecākiem suņu bērna audzināšanai laika neatliek un tad mazais kucēns aug savā vaļā neaudzināts, līdz sāk apgrūtināt. Tā nu noticis ar skaistuli Lāci – nepilnu divu gadu vecumā kļuvis lieks. Ģimene izšķīrusies, sieva ar diviem maziem bērniem vairs nespēj, vīrs negrib aprūpēt Lāci, kurš ir izaudzis liels, skaists, bet pilnībā neaudzināts un arī daļēji nesocializēts.

Skaistulis piemērots ļaudīm bez maziem bērniem un būs obligāti vedams uz suņu skolu. Ja Lāci neapmācīt, vēl pēc gada, kad tiks sasniegts suņa psiholoģiskais pilnbrieds, spēcīgais, aktīvs dzīvnieks neapdomīga īpašnieka rokās var kļūt par draudu arī pašam saimniekam. Iepriekš dzīvojis dzīvoklī, tāpēc, ja tiek uzlūkots tikai āra dzīvei, tad šoruden vairs adoptējams nebūs – pārāk ātri aukstais laiks atnāks, bet sunim jāiemācās pazīt būda, uzaudzēt āra dzīves klimatiskajiem apstākļiem piemērot kažoks. Optimālākā skaistuļa dzīvesvieta varētu būt privātmāja ar slēgtu pagalmu un iespēju uzturēties arī mājā.

Ja vēlies Lāci saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Lasi vēl