Komentāri
Krustpils novadā pieklīdis suņuks, kurš acīmredzami skumst pēc mājām. Saimniek, atsaucies!
Foto: Facebook / Linda Leikuča

Krustpils novada iedzīvotājiem pieklīdis kāds ļoti mīlīgs suņuks, kurš acīmredzami skumst pēc saviem saimniekiem. Vai zini kādu, kam tas pieder? Padalies ar šo ziņu!

Kā “Facebook” norāda iedzīvotāja, suņuks pieklīdis netālu no Baļotes ezera. Viņš tiek raksturots kā ļoti draudzīgs, tomēr ir piekusis un izskatās, ka ilgojas pēc saimnieka un mājām. Ja atpazīsti šo mīluli, vai zini, kur ir viņa saimnieki, dod ziņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl