Komentāri
Kam pieder šis “kulturālais kaķis”? Pie lauku kultūras nama jau ilgāku laiku uzturas kāds pūkainis

Jau trīs nedēļas pie Salas pagasta kultūras nama durvīm sēž attēlā redzamais pūkainais mincis. Runcis jau iesaukts par “kulturālo kaķi”, jo ik pa laikam viņš izmanto iespēju apmeklēt arī kādu kultūras namā notiekošo pasākumu vai mēģinājumu, vēsta ieraksts “Facebook”.

Kaķis izskatās gana veselīgs un draudzīgs, tādēļ, pirmkārt, “Facebook” ieraksta autore cer sameklēt tā īstos saimniekus. Ja nu tādi tomēr neatsaucas, vietējie iedzīvotāji cer, ka kaķītim atradīsies jaunas mājas un mīloši saimnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaķis patlaban mīt Salas novada Salas pagastā, pie vietējā kultūras nama.

Skaties FOTO! “Kulturālais kaķis”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl