9 komentāri
Kalnciema iedzīvotāja šokā! Ir aizdomas, ka dzīvnieku ķērāji indē vietējos kaķus…

Kaķēnus drīz vai nu noindēs, vai arī tie nomirs ziemā – šāda likteņa priekšā ir vairāki ielas kaķi, kuri mīt Kalnciemā, kas atrodas 50 km no Rīgas.

“Šie ir ielas kaķīši, bet gandrīz kā mājas dzīvnieciņi. Viņus baro cilvēki, un, ja dažas dienas pabūs mājās, pavisam pieradīs,” Facebook domubiedru grupā Dzīvnieks meklē mājas/mājas meklē dzīvnieku tiek raksturoti dzīvnieciņi.

Kā dzīvnieku forumā raksta vietējā iedzīvotāja, situācija saasinājusies pagājušajā nedēļā, kad Kalnciemā ieradušies dzīvnieku ķērāji no netālās Bauskas. “Izķēra barojošas kaķenes, vismaz viens mazulis palika bez mammas nomiršanai. Ir aizdomas, ka vēl dažus mēģināja saindēt, un ir aizdomas, ka ķērāji tā rīkojas ne pirmo reizi. Pavasarī jau it kā tika indēti kaķi pilsētā,” notikumus Kalnciemā atstāsta vietējā iedzīvotāja.

Foto

Viņa norāda, ka zvanot uz Bauskas veterināro centru esot nācies saskarties ar neieinteresētību palīdzēt uz ielas mītošajiem mājdzīvniekiem. “Viņi saņem dotācijas uz kaķu ārstēšanu un uzturēšanu, bet lai nopelnītu vienkārši iemidzina tos, lai netērētu naudu,” rakstīts Facebook domubiedru grupā.

TOP komentāri

 • ragana
  +3 +3 0

  ragana

  nebriinos ,ka indee nost ar bariibu , pie stahanoviesa tilta jauno maju masivaa arii vienu briidi nebija manaami neviena kaķī ,pilnigs tuksums no viniem ,,kas tika izdarits ,protams ka noindeeti un ecaak liikiisu savaakti ,,,tad vismaz dziviba paradaas ...viss TRAUCEE PILSONIEM ,POILNIGI VISS PAT DZIVNIEKI ,KURI VNK GRIB SILTUMU UN PAĒST ..KAS JUMS GRUUTI PABAROT VINUS ???UN TAS KAKUS INDEE LABU GALU NENEMS
 • kaķiste
 • Benita Senkeviča
  +2 +2 0

  Benita Senkeviča

  To :) Mjau - tā var domāt tikai īsts dzīvieku nīdējs (a).
  Katrs dzīvnieciņš ir nācis pasaulē, lai D Z Ī V O T U !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl