“Kā cimdiņš ar rociņu” – šīs suņu draudzenes ļoti cer tikt “adoptētas” kopā. Vai zini kādu, kas var palīdzēt?

1 komentārs
“Kā cimdiņš ar rociņu” – šīs suņu draudzenes ļoti cer tikt “adoptētas” kopā. Vai zini kādu, kas var palīdzēt?

Suņu draudzenes Džūlija un Nona ļoti gaida savu īsto cilvēku, kas atbrauks uz patversmi, lai viņas abas kopā adoptētu un vestu uz mājām. Vai zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes par abām suņu dāmām? Dalies ar šo ziņu un, iespējams, kopīgiem spēkiem palīdzēsim atrast viņām jaunas mājas.

Kā savā “Facebook” lapā raksta patversme “Ulubele”, Džūlija ir aptuveni astoņus gadus veca suņu seniore, kuras aktīvais un enerģiskais gars vēl aizvien ir viņas spilgtākās rakstura iezīmes. Viņa ir socializēta suņu meitene – ļoti mīļa pret cilvēkiem, kā arī labi sadzīvo ar citiem suņiem. Džūlija ir izturējusi kinoloģes testu un patlaban palīdz socializēties un atvērties bērniņiem ar veselības problēmām. Viņas paklausība un sabiedriskums ir galvenie faktori, kas pārliecina, ka Džūlija ir piemērota jebkāda tipa cilvēkiem vai ģimenēm. Sunenīte lieliski iederēsies arī ģimenē ar maziem bērniem.

Savukārt Nona ir aptuveni divus gadus jauna, ļoti mīļa sunenīte. Arī viņai enerģijas ikdienā ir gada daudz, lai skrietu, dauzītos un ietu garās pastaigās. Nona labi sadzīvo ar citiem suņiem. Visas labās rakstura iezīmes Nona ir mācījusies no Džūlijas, tā kā vēl papildu viņu apmācot, Nona izaugs īpaši sabiedriska un paklausīga suņu dāma.

Suņu draudzenītes – Džulija un Nona – patversmē nonāca 2016. gada maijā saimnieces veselības problēmu dēļ. Nona un Džūlija ir saaugušas kopā kā cimdiņš ar rociņu, tāpēc gan mēs, gan viņas ļoti priecātos, ja kāds sniegtu mājas abām suņu draudzenēm kopā.

1 komentārs