Komentāri
Jaukā kaķenīte Marija vēlētos nonākt mājās, kur valda miers. Patversme aicina palīdzēt!
Foto: Facebook / Labās mājas

Patversmē nonākusi kaķenīte vārdā Marija, kura vēlētos nonākt klusā un harmoniskā vidē. Vai zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes par mincīti? Padod ziņu!

Trīskrāsu kaķenīte aizvadītās vasaras vidū laist pasaulē savus mazuļus ieriktējās kāda uzņēmuma sarga būdas dīvānā, lai gan iepriekš mince šajā teritorijā netika manīta. Kamēr Marija patversmē audzināja un izdeva tautās savus bērniņus, ar cilvēku viņa komunicēja adekvāti: gribi mani samīļot – mīļo, negribi – pati neuzbāzīšos. Kopš palikusi viena, Marija ierāvusies sevī – nevēlas, lai viņu paijā, ap viņu ucinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nav izslēgts, ka mincei ļoti netīk citu kaķu sabiedrība, kas tad liedz patversmē atklāt savu patieso būtību: vai nu mīļa, klusa, kārtīga kaķenīte vai tomēr bailīga, tramīga. Ja nu kāds vēlas mēģināt dot Marijai iespēju – piemērota dzīvei klusā, harmoniskā vidē bez citiem mājdzīvniekiem un maziem bērniem.

Ja vēlies Mariju saukt par savu minci, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl