Komentāri
Ir sievietes, kas skrien ar vilkiem, bet ir tādas, kurām pie kreisās rokas sēž viņu kaķene… Aicinājums uzņemt šo kaķi mājās

“Savā galvā nosaucu viņu par Valkīru (es gan nezinu, vai tā ir kaķene). Vārds šķita atbilstošs, jo valkīras ir kraukļiem līdzīgas, kareivīgas dievības, kas jāja uz vilkiem un izvēlējās tos kritušos karavīrus, kas kādu dienu cīnīsies pasaules gala izšķirošajā kaujā Ragnarokā. Paskatieties šim kaķim acīs un pasakiet, ka viņa nav tieši tik badass,” tā vēsta ieraksta “Facebook” par kādu kaķeni, kurai ir nepieciešamas mājas.

Sieviete, kas informē par bezmāju valkīru, šo minci satikusi dzīvnieku patversmē “Ulubele”. “Satiku burvīgu būtni, ko labprāt ņemtu uz mājām, bet diemžēl dzīvē ir kaut kādi kaķu limiti. Tomēr varbūt manu draugu vidū kāds izmisīgi meklē kaķi, kas murrā pie blackmetāla un plāno Mordoras atdzimšanu?” raksta sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl