Komentāri
Ir sievietes, kas skrien ar vilkiem, bet ir tādas, kurām pie kreisās rokas sēž viņu kaķene… Aicinājums uzņemt šo kaķi mājās

“Savā galvā nosaucu viņu par Valkīru (es gan nezinu, vai tā ir kaķene). Vārds šķita atbilstošs, jo valkīras ir kraukļiem līdzīgas, kareivīgas dievības, kas jāja uz vilkiem un izvēlējās tos kritušos karavīrus, kas kādu dienu cīnīsies pasaules gala izšķirošajā kaujā Ragnarokā. Paskatieties šim kaķim acīs un pasakiet, ka viņa nav tieši tik badass,” tā vēsta ieraksta “Facebook” par kādu kaķeni, kurai ir nepieciešamas mājas.

Sieviete, kas informē par bezmāju valkīru, šo minci satikusi dzīvnieku patversmē “Ulubele”. “Satiku burvīgu būtni, ko labprāt ņemtu uz mājām, bet diemžēl dzīvē ir kaut kādi kaķu limiti. Tomēr varbūt manu draugu vidū kāds izmisīgi meklē kaķi, kas murrā pie blackmetāla un plāno Mordoras atdzimšanu?” raksta sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl