Iepazīsties – šī ir Mika! Patversmes kaķenīte cer uzsākt “jaunu nodaļu” savā dzīvē

2 komentāri
Iepazīsties – šī ir Mika! Patversmes kaķenīte cer uzsākt “jaunu nodaļu” savā dzīvē
Foto: Facebook / Labās mājas

Liktenis pret dzīvnieciņiem mēdz būt skarbs, un diemžēl dažādu apstākļu dēļ kaķu meitene Mika ir nonākusi patversmē. Mincīte ļoti cer drīz uzsākt jaunu nodaļu savā dzīvē, tāpēc, ja zini kādu, kurš meklē skaistu un mīlīgu mājdzīvnieku, padalies ar šo ziņu, lai tā sasniedz īstos cilvēkus.

Kā vēstīts patversmes “Labās mājas” “Facebook” lapā, trīskrāsu skaistule slepus Mika, kurai varētu būt pieci seši gadi, tika pamesta pie patversmes. Mika spēj būt gan ļoti sirsnīga, draudzīga, mīlīga, gan arī nešpetna. Skaista kaķenīte ar raksturiņu. Adoptējama ģimenē bez bērniem; nebūs piemērota sirmgalvjiem – ja cilvēks pārvietojas šļūkājot, var mesties kājās.

Ja vēlaties Miku saukt par savu minci, sazinieties ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauciet ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Foto

TOP komentāri

  • B.
  • baiba
    0 0 0

    baiba

    Bet cik cilvēku šajā valstī cer un gaida uz normālu, cilvēcīgu dzīvi un attieksmi no valdības puses? Cik cilvēku šobrid dzīvo zem iztikas minimuma, knapi galus savelkot, kad kāds reiz par to sāks skaļi runāt ? Ja jau šajā valstī cilvēkam nav vērtības un atbalsta, tad ko tur brīnīties par dzīvnieku nevajadzību!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl