2 komentāri
Iepazīsties – šī ir Mika! Patversmes kaķenīte cer uzsākt “jaunu nodaļu” savā dzīvē
Foto: Facebook / Labās mājas

Liktenis pret dzīvnieciņiem mēdz būt skarbs, un diemžēl dažādu apstākļu dēļ kaķu meitene Mika ir nonākusi patversmē. Mincīte ļoti cer drīz uzsākt jaunu nodaļu savā dzīvē, tāpēc, ja zini kādu, kurš meklē skaistu un mīlīgu mājdzīvnieku, padalies ar šo ziņu, lai tā sasniedz īstos cilvēkus.

Kā vēstīts patversmes “Labās mājas” “Facebook” lapā, trīskrāsu skaistule slepus Mika, kurai varētu būt pieci seši gadi, tika pamesta pie patversmes. Mika spēj būt gan ļoti sirsnīga, draudzīga, mīlīga, gan arī nešpetna. Skaista kaķenīte ar raksturiņu. Adoptējama ģimenē bez bērniem; nebūs piemērota sirmgalvjiem – ja cilvēks pārvietojas šļūkājot, var mesties kājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlaties Miku saukt par savu minci, sazinieties ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauciet ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Foto

TOP komentāri

  • B.
  • baiba
    0 0 0

    baiba

    Bet cik cilvēku šajā valstī cer un gaida uz normālu, cilvēcīgu dzīvi un attieksmi no valdības puses? Cik cilvēku šobrid dzīvo zem iztikas minimuma, knapi galus savelkot, kad kāds reiz par to sāks skaļi runāt ? Ja jau šajā valstī cilvēkam nav vērtības un atbalsta, tad ko tur brīnīties par dzīvnieku nevajadzību!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl