Komentāri
Iepazīsties – Alfija! Beļģu aitu suņa jauktenīte gaida māju piedāvājumu
Foto: Facebook / Ķepu-ķepā

Atraktīvā un rotaļīgā beļģu aitu suņa jauktenīte Alfija gaida māju piedāvājumu un cer sastapt savus īstos cilvēkus. Padod šo ziņu tālāk, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis!

Kā raksta dzīvnieku aizsardzības biedrība “Ķepu-ķepā”, Alfija ir divus gadus jauna beļģu aitu suņa jauktene. Ļoti aktīva un enerģiska, piemērota cilvēkiem, kuri vēlas kopā ar suni doties uz adžiliti apmācībām, kuri vēlas iet pie kinologa un darboties ar suni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Alfija tiek raksturota kā ļoti apķērīga un gudra, ir darba klases suns, kam ir vēlme komunicēt, rotaļāties un strādāt. Alfija noteikti nederēs kā vienkāršs mājas sargs vai dīvāna sunītis. Viņai šāda dzīve gluži vienkārši šķitīs garlaicīga, kā rezultātā parādīsies dažādi niķi. Suns cilvēkam, kurš grib, lai suns būtu viņa labākais draugs ar kuru doties dažādās aktivitātēs un lai būtu kopā ar viņu gan priekos, gan bēdās. Komunikācijā ar citiem dzīvniekiem – absolūta alfa.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl