3 komentāri
Haskiju mammai patversmē piedzimuši kucēni. Patversme aicina atsaukties interesentus!
Foto: Facebook / Ulubele

Haskiju mammai patversmē “Ulubele” nesen piedzimuši kucēni, un nu tie ir gatavi doties mājās pie saimniekiem, kuri viņus mīlēs un atbilstoši parūpēsies. Vai zini kādu, kurš vēlētos “adoptēt” sev suņuku? Patversme aicina padalīties ar ziņu, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis.

Kā ziņo patversme “Ulubele”, haskiju mammas Lindiņas meitiņas ir sasniegušas vecumu, kad ir saņēmušas visas potes, ir mikročipotas un gatavas doties mājās. Viņas meklē mīlošus un atbildīgus saimniekus, kuri darbosies ar aktīvajām sunenītēm un neaizmirsīs par sterilizācijas veikšanu sešu mēnešu vecumā. Arī pati suņu mamma – Lindiņa ir pieejama adopcijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interesenti aicināti sazināties ar patversmi pa tālruni 27803333. Patversme “Ulubele” ir atvērta katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl