3 komentāri
Haskiju mammai patversmē piedzimuši kucēni. Patversme aicina atsaukties interesentus!
Foto: Facebook / Ulubele

Haskiju mammai patversmē “Ulubele” nesen piedzimuši kucēni, un nu tie ir gatavi doties mājās pie saimniekiem, kuri viņus mīlēs un atbilstoši parūpēsies. Vai zini kādu, kurš vēlētos “adoptēt” sev suņuku? Patversme aicina padalīties ar ziņu, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis.

Kā ziņo patversme “Ulubele”, haskiju mammas Lindiņas meitiņas ir sasniegušas vecumu, kad ir saņēmušas visas potes, ir mikročipotas un gatavas doties mājās. Viņas meklē mīlošus un atbildīgus saimniekus, kuri darbosies ar aktīvajām sunenītēm un neaizmirsīs par sterilizācijas veikšanu sešu mēnešu vecumā. Arī pati suņu mamma – Lindiņa ir pieejama adopcijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interesenti aicināti sazināties ar patversmi pa tālruni 27803333. Patversme “Ulubele” ir atvērta katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl