Komentāri
Eris pēc saimnieka nāves ir palicis viens pats un skumst. Iedzīvotāji lūdz palīdzību!
Foto: Facebook / Anna Riga

Jūrmalā pēc saimnieka nāves viens pats palicis suņuks vārdā Eris, kurš ļoti skumst un cer nonākt jaunās mājās. Vai zini kādu, kurš var palīdzēt? Padod šo ziņu tālāk!

Kā rakstīts vietējā iedzīvotāja “Facebook” domubiedru grupā, diemžēl saimnieka radiem suņuks izrādījies nevajadzīgs un šobrīd viens mitinās mājās, kur pirms aiziešanas viņsaulē dzīvojis viņa saimnieks. Radi un kaimiņi sunīti pabaro, bet, paliekot viens, viņš gaudo un skumst. Kaimiņiem tas nepatīkot un uz māju jau izsaukts Pārtikas un veterinārais dienests.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņš nav pieradis būt pie ķēdes, brīvi apsargā teritoriju. Steidzami meklējām cilvēku, kurš vēlas dot vietu savā mājā un savu mīlestību,” aicina iedzīvotāji.

Suņuks tiek raksturots kā mīlīgs, draudzīgs un viņam nav veselības problēmu. Ja tu vari pieņemt četrkājaino mīluli savās mājās vai arī zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes, zvani pa tālruni: 26352774.

Foto

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl