1 komentārs
Dzīvnieku patversmē nonācis eksotisks papagailis. Saimniek, atsaucies!
Foto: Facebook / Ulubele

Patversmē “Ulubele” nonācis papagailis. Atpazīsti savu mājdzīvnieku vai arī zini viņa iespējamos saimniekus? Sazinies vai padod šo ziņu tālāk, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis.

Dzīvnieku patversmēm regulāri nākas saskarties ar jauniem iemītniekiem, kuri vai nu atrasti klaiņojam, vai arī no tiem atteikušies viņu saimnieki. Pārsvarā tie ir kaķi un suņi, taču, kā raksta “Ulubele”, pie viņiem atlidojis eksotisks papagailis. Eksotiskais putns uzvedas ļoti droši, un patversme aicina atsaukties viņa saimniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl