5 komentāri
Dzīvnieku patversme meklē kādu, kurš var palīdzēt izglābt vanaga dzīvību! Putnu nepieciešams nogādāt no Rīgas uz Alūksni
Patversme meklē kādu, kurš tuvākajā laikā no veterinārās klīnikas "Kavet" (Brīvības gatve 333a) līdz veterinārajai klīnikai Alūksnē (Latgales iela 3A) var nogādāt ievainotu vanagu (Facebook.com/Ulubele)

Dzīvnieku patversme “Ulubele” sociālajos tīklos ievietojusi steidzamu lūgumu pēc palīdzības un meklē kādu, kurš var aizvest uz operāciju traumētu vanagu no Rīgas uz Alūksni.

Patversme meklē kādu, kurš tuvākajā laikā no veterinārās klīnikas “Kavet” (Brīvības gatve 333a) līdz veterinārajai klīnikai Alūksnē (Latgales iela 3A) var nogādāt ievainotu vanagu.

“Vanagam ir lauzts pleca kauls. Pēc rentgena redzams, ka lūzums ir svaigs, līdz ar to, ja šodien paspējam vanagu nogādāt līdz Alūksnei, tad tur viņam uzreiz tiks veikta nepieciešamā operācija, lai glābtu vanaga dzīvību! Alūksnē strādā vieni no labākajiem veterinārārstiem, kas ārstē putnus. Jau esam vienojušies, – veterinārārsts ir gatavs steidzami šodien operāciju cietušajam vanagam,” raksta patversme.

Ievainotā vanaga dzīvību iespējams izglābt, ja atradīsies kāds, kas trešdien, 23. augustā, steidzami varēs nogādāt viņu Alūksnē. Brauciena ilgums ir aptuveni 2,5 stundas.

Patversme norāda: “Lūdzu, zvani 20203333, ja vari palīdzēt nogādāt vanagu Alūksnē šodien pāris turpmāko stundu laikā.”

TOP komentāri

 • Mirdza
 • Arturs.
  0 0 0

  Arturs.

  Vanagi ir ļoti derīgi putni.
  Par tiem ir īpaši jārūpējas.
  Patreiz Latvijā daudzas vanagu sugas ir tuvu izzušanai .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl