Komentāri
Dzīvespriecīgā sunīte Lilo palikusi bez mājām. Neesi vienaldzīgs!
Foto: Facebook / Labās mājas

Suņu meitene pēc savu saimnieku aizbraukšanas no valsts nokļuvusi situācijā, ka viņai nepieciešamas jaunas mājas. Vai tu vari palīdzēt vai varbūt zini kādu, kurš varētu pieņemt labsirdīgo sunīti? Iesaisties!

Slaida kā stirniņa, zeltaini bēša kā ziemas rīta saulīte – tāda ir nepilnus divus gadus vecā vidējā auguma Lilo. Iepriekš mitusi dzīvoklī, atdota ”labās rokās”, jo it kā izbrauc no valsts… Sunenīte piemērota dzīvei klusā, harmoniskā vidē ar saimniekiem, kas viņu mīļos un lutinās, dosies pastaigās, apmācīs nebīties nezināmā (jūtams, ka sunim bērnībā pietrūcis socializācijas).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Lilo saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi “Labās mājas” pa tālruni – 26617636 (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Foto

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl