Draudzīga, gudra un paklausīga – sunīte Nora ir pelnījusi beidzot sastapt savus īstos cilvēkus

Pievienot komentāru
Draudzīga, gudra un paklausīga – sunīte Nora ir pelnījusi beidzot sastapt savus īstos cilvēkus
Foto: Facebook / Ulubele / Laima Ozola

Mierīga, gudra un paklausīga – tā tiek raksturota patversmē “Ulubele” dzīvojošā sunenīte Nora. Varbūt tu zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes? Padalies ar šo ziņu, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis.

“Vienmēr sargiet savus mīluļus, pretējā gadījumā Jūs pat neuzzināt, ka tas, iespējams, ir cietis kādā negadījumā un kur pēc tā ir nonācis. Nora (vecums: aptuveni pieci gadi) patversmē nonāca pēc tam, kad klaiņošanas rezultātā tika notriekta ar auto. Nu jau meitene ir atveseļojusies. Un vairāk nekā gadu par savām mājām sauc patversmi,” raksta “Ulubele” savā “Facebook” lapā.

Par Noru saka tā: ”Nesaprotu, ko tāds suns kā Nora dara patversmē!” Suņu dāma tiek raksturota kā ļoti mierīga, nosvērta, gudra un paklausīga, prot iet pie pavadas.

“Pastaiga ar Noru ir bauda un pozitīvas emocijas! Savu saimnieku klausīs uz vārda. Un ja ar to vēl būs par maz, tad par našķi būs gatava atdot dvēseli. Nora perfekti satiek ar citiem suņiem. Pieradusi dzīvot gan ārā, gan iekšā. Noras cilvēk – nekavējies! Brauc ciemos un iepazīsties ar mūsu brīnišķīgo suņu dāmu!” aicina patversme.