Komentāri
Draudzēsimies? Šis skaistulis ļoti vēlas sastapt savus īstos cilvēkus
Foto: Facebook / Ulubele / Laima Ozola

Patversmē “Ulubele” kopš novembra mitinās kāds divus gadus vecs suņu puika, kurš vēlētos nonākt īstās mājās. Vai tu zini kādu, kurš vēlētos “adoptēt” sunīti? Nodod viņam šo ziņu.

“Skaistuļa dzīves sākums pavadīts sēžot pie ķēdes, kā rezultātā radusies liela vēlme un prieks izskrieties. Taču, neskatoties uz to, māk arī smuki iet pie pavadas,” raksta patversme.

“Jaunajiem saimniekiem noteikti par labu nāktu kopīgi apmeklēt suņu skolu, jo esam mazliet nepaklausīgi, viltīgi, žiperīgi un ļoti aktīvi. Un diemžēl arī nedroši. Ne par velti ir teiciens – “kā suns kurš norāvies no ķēdes”.

Mainoties dzīves apstākļiem, mainās ne tikai cilvēki, bet arī suņi. Ticam, ja šim sunim būs savs saimnieks, kurš ar viņu pacietīgi strādās – tad rezultāts būs! Tas nenotiek pirmajā dienā, varbūt pat ne pirmajā nedēļā! Kā bērniem bērnudārzos, tā arī suņiem pie jaunajiem saimniekiem ir adaptācijas periods. Ieskaties šajās skaistajās acīs, brauc ciemos un iepazīsties! Iespējams Tu būsi viņa jaunais skolotājs un draugs,” teikts “Ulubeles” paziņojumā.

Lasi vēl