Komentāri
Divi skaisti un ļoti mīļi minkas gaida māju piedāvājumus. Vai tu vari palīdzēt?
Foto: Facebook / Labās mājas

Patversmē “Labās mājas” nonākuši vairāki mīluļi, kuri šobrīd atrodas māju meklējumos. Divi no viņiem, Mincītis Princītis un Melisa, ļoti cer jau drīz sastapt savus īstos cilvēkus. Vai zini kādu, kurš varētu pieņemt ģimenē kaķēnu? Dod ziņu!

Kaķu puika, kurš iesaukts par Mincīti Princīti, uzradies lidostas ”Rīga” teritorijā, bet tur drošības apsvērumu dēļ, proti, lai kaķis neielien lidaparāta kādā spraugā, četrkāji atrasties nedrīkst. Mincītis Princītis, kad vēl dzīvojās veterinārajā klīnikā, kur citus dzīvniekus neredzēja, bija kluss, maķenīt bikls un uz mīļošanos ļoti kārs tīģerbērns. Patversmē, ieraugot apkārt citus bēdubrāļus, pagaidām kļuvis ļoti piesardzīgs un vairāk tāds kā ierāvies sevī. Piemērots mājās, kur peļu junkurs ir vienīgais četrkājis ar pacietīgiem un iejūtīgiem saimniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt kaķenīte Melisa, kas ir jauka, jauna un sirsnīga melnbalta kaķu dāma var tikt adoptēta arī ģimenē ar bērniem.

Ja vēlies dot pajumti kādam no minčiem, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl