Komentāri
Divas kaķu māsiņas meklē labas mājas un labus cilvēkus. Patversme aicina atsaukties!

Divas kaķu māsiņas – Sima un Sonja – kāda pensionāre kā septiņus mēnešu vecas pusaudzītes, ziemai atnākot, atveda no kādiem mazdārziņiem – žēl esot atstāt, bez cilvēku barošanas nomiršot…

Kā ziņo patversme “Labās mājas”, minces bija tramīgas, taču ne agresīvas. Nedēļām ritot, kaķmeitēni lēnītēm atmaiga paļāvībā. Tomēr aizsēdēšanās patversmē par labu māsu (kurām aprīlī paliks trīs gadi) psiholoģiskajam stāvoklim nav nākusi – Sima vairāk ļaujas cilvēka glāstiem, Soņja – saspringtāk. Vai māsām ir izredzes turpināt dzīvot arī ārpus patversmes? Tikai tad, ja kāds ir gatavs mēģināt viņām dot iespēju… Piemērotas dzīvei klusā, harmoniskā vidē bez mazu bērnu klātbūtnes. Patversmē no 2014. gada 7. decembra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ja vēlies Simu un/vai Sonju saukt par savu minci, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl