3 komentāri
Cietsirdība! Šā suņuka saimnieks ”atbrīvojies” no sava mīluļa, pārmetot viņu pāri patversmes žogam…

Cilvēku cietsirdībai nav robežu. Kādam “labdarim” acīmredzot pietrūcis drosmes, lai rādītos patversmē, tāpēc savu suni viņš vēlā vakara stundā vienkārši pārmetis pāri žoga malai.  Ja zini kādu, kurš varētu būt cienīgs saimnieks un spētu uzņemties rūpes par nelaimē nonākušo Saimonu, atsaucies!

Kā savā Facebook profilā raksta patversme “Labās mājas”, kādā sniegotā novembra vakarā liela auguma brašo suņu vīru tumsā slepus pārmeta pāri patversmes žogam, turklāt vēl “pūrā” līdzi tika aizmests arī gabaliņš sasaldēta speķa. Par laimi, pēc šā incidenta suns nesavainojās.

Ja sākumā Saimons par notikušo bija šokēts, tad, lēnām iedzīvojoties, atklājas kā krietns, gudrs, aktīvs, uzticīgs rējējs. Piemērots dzīvei privātmājā ar slēgtu pagalmu bez mazu bērnu klātbūtnes.

Ja vēlies Saimonu saukt par savu suņuku, sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

TOP komentāri

 • sāpe
  +1 +1 0

  sāpe

  Pretīgi,bet piekrītu,ka labāk kā atstāt klaiņojot,vai vēl kā dažs labs aizsien muti vai piesien pie koka.
 • runcis
 • Licis
  0 0 0

  Licis

  Suņa saimniekiem novēlu tādu pašu likteni, kādu viņi izdarīja ar smuku.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl