Komentāri

Dzīvnieku patversme Ulubele kļuvusi krietni modernāka – tajā ievilkts ūdensvads, izveidota pat suņu firzētava, un veikti daudzi citi labi darbi. To visu paveica brīvprātīgie, kas ziedoja savu brīvo laiku, lai palīdzētu četrkājainajiem draugiem, kuri pamesti, vai palikuši bez saimniekiem.

Suņi par lielo interesi ir ļoti priecīgi, un nespēj vien sagaidīt, kad varēs izlocīt visas četras kājas brīvā dabā. Kamēr suņi pastaigājas, brīvprātīgie pūlas vaiga sviedros, lai likteņa varā pamesto dzīvnieku uzturēšanos patversmē padarītu patīkamāku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīri ar lāpstām rokās rok tranšejas, kurās ieguls ūdens caurules. Līdz šim ūdeni suņiem nesa ar spaiņiem. Centralizēta ūdens padeve ļaušot gadā ietaupīt darba stundas kas lēšamas trīs mēnešu apmērā. Tā vietā, lai staipītu spaiņus, darbinieki šo laiku veltīs suņu pastaigām, socializācijai un aprūpei.

Ulubele dibināta 2005 gadā, un tagad izpletsies 10 hektāru lielā teritorijā. Patversmē katru gadu patvērumu rod 200 suņi un 150 kaķi. Viena dzīvnieka ēdināšana dienā izmaksā ap diviem eiro. Ikviens labvēlis var ziedot patversmei gan naudu, gan noderīgas lietas – dzīvnieku barību, kakla siksnas, pavadas, dvieļus, palagus vai segas, vai arī savu brīvo laiku, izvedot pastaigā četrkājainos draugus.

Foto

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl