Komentāri

Dzīvnieku patversme Ulubele kļuvusi krietni modernāka – tajā ievilkts ūdensvads, izveidota pat suņu firzētava, un veikti daudzi citi labi darbi. To visu paveica brīvprātīgie, kas ziedoja savu brīvo laiku, lai palīdzētu četrkājainajiem draugiem, kuri pamesti, vai palikuši bez saimniekiem.

Suņi par lielo interesi ir ļoti priecīgi, un nespēj vien sagaidīt, kad varēs izlocīt visas četras kājas brīvā dabā. Kamēr suņi pastaigājas, brīvprātīgie pūlas vaiga sviedros, lai likteņa varā pamesto dzīvnieku uzturēšanos patversmē padarītu patīkamāku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīri ar lāpstām rokās rok tranšejas, kurās ieguls ūdens caurules. Līdz šim ūdeni suņiem nesa ar spaiņiem. Centralizēta ūdens padeve ļaušot gadā ietaupīt darba stundas kas lēšamas trīs mēnešu apmērā. Tā vietā, lai staipītu spaiņus, darbinieki šo laiku veltīs suņu pastaigām, socializācijai un aprūpei.

Ulubele dibināta 2005 gadā, un tagad izpletsies 10 hektāru lielā teritorijā. Patversmē katru gadu patvērumu rod 200 suņi un 150 kaķi. Viena dzīvnieka ēdināšana dienā izmaksā ap diviem eiro. Ikviens labvēlis var ziedot patversmei gan naudu, gan noderīgas lietas – dzīvnieku barību, kakla siksnas, pavadas, dvieļus, palagus vai segas, vai arī savu brīvo laiku, izvedot pastaigā četrkājainos draugus.

Foto

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl