Cēla rīcība! Simtiem brīvprātīgo palīdz ievilkt ūdensapgādes sistēmu dzīvnieku patversmē Ulubele

Pievienot komentāru
Cēla rīcība! Simtiem brīvprātīgo palīdz ievilkt ūdensapgādes sistēmu dzīvnieku patversmē Ulubele
Foto: LETA

Dzīvnieku patversme Ulubele kļuvusi krietni modernāka – tajā ievilkts ūdensvads, izveidota pat suņu firzētava, un veikti daudzi citi labi darbi. To visu paveica brīvprātīgie, kas ziedoja savu brīvo laiku, lai palīdzētu četrkājainajiem draugiem, kuri pamesti, vai palikuši bez saimniekiem.

Suņi par lielo interesi ir ļoti priecīgi, un nespēj vien sagaidīt, kad varēs izlocīt visas četras kājas brīvā dabā. Kamēr suņi pastaigājas, brīvprātīgie pūlas vaiga sviedros, lai likteņa varā pamesto dzīvnieku uzturēšanos patversmē padarītu patīkamāku.

Vīri ar lāpstām rokās rok tranšejas, kurās ieguls ūdens caurules. Līdz šim ūdeni suņiem nesa ar spaiņiem. Centralizēta ūdens padeve ļaušot gadā ietaupīt darba stundas kas lēšamas trīs mēnešu apmērā. Tā vietā, lai staipītu spaiņus, darbinieki šo laiku veltīs suņu pastaigām, socializācijai un aprūpei.

Ulubele dibināta 2005 gadā, un tagad izpletsies 10 hektāru lielā teritorijā. Patversmē katru gadu patvērumu rod 200 suņi un 150 kaķi. Viena dzīvnieka ēdināšana dienā izmaksā ap diviem eiro. Ikviens labvēlis var ziedot patversmei gan naudu, gan noderīgas lietas – dzīvnieku barību, kakla siksnas, pavadas, dvieļus, palagus vai segas, vai arī savu brīvo laiku, izvedot pastaigā četrkājainos draugus.

Foto

Video