4 komentāri
Baronu “mamma” pameta tukšā dzīvoklī, no kura pati izvācās. Runcim steidzami nepieciešamas mājas

Lielrunci Baronu, izvācoties no dzīvokļa, īpašniece tajā pameta. Namu apsaimniekotāji izrādījās cilvēki ar sirdi krūtīs un nespēja kaķi izmest uz ielas. Taču tagad steidzami nepieciešams risinājums – kaķim ir vajadzīgas mājas!

Pa laimi Baronam, nama apsaimniekotāji, dzīvoklī ieraugot izteiktu iekštelpu kaķi un, neskatoties uz Rīgas pilsētas dzīvnieku dienesta noraidošo attieksmi, nespēja dzīvnieku brutāli izmest uz ielas…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Barons ir omulīgs, pļāpīgs, jautrs un mīļš lielruncis.

Ja vēlaties Baronu saukt par savu minci, sazinieties ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauciet ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

TOP komentāri

 • zane
 • Lidija
  +1 +1 0

  Lidija

  Kāds necilvēks!!! Dabūsi atpakaļ ar UZVIJU! KO sēsi to pļausi, šis likums nekad vēl nav mainījies!
 • aktrīze
  0 0 0

  aktrīze

  Jā, ome, tev bijusi grūta viduslaiku bērnība, kuras dēļ tu ienīsti visu un visus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl