8 komentāri
Atrasti divi haskiji – steidzami tiek meklēts viņu saimnieks!
Foto: Kristaps Lūsars / Facebook

Vai tev ir informācija par attēlā redzamo suņuku iespējamo saimnieku? Sazinies ar atradēju.

Kā liecina kāda iedzīvotāja “Facebook” ieraksts, atrasti un pieturēti divi haskija tipa suņi – viens izskatoties pavecāks, bet otrs – jaunāks. Abiem ap kaklu ir arī elektro žoga siksnas, norāda atradējs. Šobrīd suņuki izmitināti busiņā, tāpēc viņš cer, ka izdosies atrast abu saimnieku pēc iespējas ātrāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikviens, kura rīcībā ir informācija par suņuku saimnieku, ir aicināts zvanīt uz numuru: 27788477.

TOP komentāri

  • Ineta Eberšteina
    0 0 0

    Ineta Eberšteina

    Šī siksniņa ir tikai saimnieka mieram, jo radiosētas siksniņa jeb šokersiksniņa nelīdzēs, ja haskijam būs iespēja iziet brīvsolī, jo tad tas tiks izmantots 100%. Haskijam ir apbrīnojams intelekts un stabila nervu sistēma, tādējādi notiek mūžīgā cīņa kurš būs attapīgāks- saimnieks vai suns!
  • Elina Kola
  • Linda Valkovska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl