8 komentāri
Atrasti divi haskiji – steidzami tiek meklēts viņu saimnieks!
Foto: Kristaps Lūsars / Facebook

Vai tev ir informācija par attēlā redzamo suņuku iespējamo saimnieku? Sazinies ar atradēju.

Kā liecina kāda iedzīvotāja “Facebook” ieraksts, atrasti un pieturēti divi haskija tipa suņi – viens izskatoties pavecāks, bet otrs – jaunāks. Abiem ap kaklu ir arī elektro žoga siksnas, norāda atradējs. Šobrīd suņuki izmitināti busiņā, tāpēc viņš cer, ka izdosies atrast abu saimnieku pēc iespējas ātrāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikviens, kura rīcībā ir informācija par suņuku saimnieku, ir aicināts zvanīt uz numuru: 27788477.

TOP komentāri

  • Ineta Eberšteina
    0 0 0

    Ineta Eberšteina

    Šī siksniņa ir tikai saimnieka mieram, jo radiosētas siksniņa jeb šokersiksniņa nelīdzēs, ja haskijam būs iespēja iziet brīvsolī, jo tad tas tiks izmantots 100%. Haskijam ir apbrīnojams intelekts un stabila nervu sistēma, tādējādi notiek mūžīgā cīņa kurš būs attapīgāks- saimnieks vai suns!
  • Elina Kola
  • Linda Valkovska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl