8 komentāri
Aicinām palīdzēt! Patversmē nonācis ārkārtīgi mīļš un kārtīgs kaķēns, kurš cer uz Ziemassvētku brīnumu..

Ziemassvētki ir labestības laiks un to pelnījuši ir arī patversmēs nonākušie mīluļi. Ja arī tu esi gatavs padarīt šo pasauli par mazliet labāku vietu un zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes par burvīgu minci, padalies ar šo ziņu. Pavisam iespējams, ka kopīgēm spēkiem mēs palīdzēsim atrast viņam mājas!

Aptuveni četrus mēnešus vecais Marko ir ļoti mīļš, pieklājīgs, kārtīgs, skaists, rotaļīgs, ziņkārīgs, graciozs un vienkārši apburošs runčuks, kurš būs savu saimnieku ūsainais prieks un acuraugs, rakstīts patversmes “Labās mājas” sociālajos tīklos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Marko ir ļoti mīlīgs runčuks, kuram ļoti, ļoti patīk mīļoties – kas gan var būt labāks par kažociņa bužināšanu un kasīšanu aiz austiņas. Ja kaut ko gribēs, tad klusinātā balsī to arī pieprasīs. Kā jau kārtīgam kaķēnam, puikam patīk spēlēties un dauzīties – aste “uzpūšas”, kūkums tiek uzmests un ar klusu kaujas saucienu mazais dodas uzbrukumā rotaļu pelītei.

Saimniekiem gan pirmajā laikā vajadzēs veltīt Marko mazliet vairāk laika un rūpju, lai mazo iedrošinātu un iegūtu viņa uzticību. Tikai dzīvei iekštelpās un bez maziem bērniem.

Ja vēlies Marko saukt par savu minci, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

TOP komentāri

 • B.
  +4 +3 -1

  B.

  Dzīvnieks nav rotaļlieta. Jā, bērnu var mācīt, ka tas ir tas pats, kas viņš, tik izskatās citādāks, bet viņam tāpat sāp, gribas ēst un salst, ka viņš priecājas, ka samīļo utt. Ka par viņu ir jārūpējas. Mācīt atbildību. Ja tādas domas nav, tad jāpērk plīša rotaļlieta mantu veikalā.
  a.
 • melne
 • sieviete

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl