Aicinājums palīdzēt! Suņuks ar skumjajām acīm meklē kādu, kas parūpēsies…

9 komentāri
Aicinājums palīdzēt! Suņuks ar skumjajām acīm meklē kādu, kas parūpēsies…

Patversmē tieši Lāčplēša dienā nonācis kāds suņu puika, kuru iepriekšējie saimnieki, acīmredzot, pametuši viņu vienu pašu aukstumā. Ja zini kādu, kurš varētu uzņemties rūpes par brašo mīluli, nodod tālāk šo ziņu, lai tā sasniedz dzirdīgas ausis.

Puisis, kurš atveda uz patversmi Labās mājas, suņuku bija ievērojis jau ceturtdien: “…vēlu vakarā iznākot no mājām Iļģuciemā un ieraugot pamestu sniegā guļošu sunīti un viņa bēdīgo sejiņu, man sažņaudzās sirds. Nākamās dienas pēcpusdienā atkal satiku viņu.” Dzintars sazinājās ar patversmi un lūdza suņukam vietiņu.

Dzintars, pats suņuku noķēra (lai gan tagad suņu puika ir draudzīgs, tomēr pierunāt iekāpt auto viņu nācās ilgi un tika iesaistīti pat citi suņi, kas viņam ļoti patika) un atveda uz patversmi. Nav daudz cilvēku, kuri paši ir gatavi arī noķert un atvest. Vēlamies arī viņam teikt paldies par rūpēm suņuku nogādājot patversmē, piemēram, pa Krasta ielu tika brauks ar ātrumu 40 km/h ar ieslēgtām avārijas gaismām, lai suņukam nepaliek slikti, rakstīts patversmes Facebook lapā.

Foto

TOP komentāri

 • lūriķis
  +5 +5 0

  lūriķis

  likumi ir tādēļ lai tos ievērotu.Eiropā visur suņus čipē.Latvijā kā pie aborigēniem,katrs dara kas ienāk prātā.Sak mans sunīts jau eņģelis,mans jau neko.Bet cik suņu sakostu cilvēku?
 • nezuze
 • Nadīna
  +1 +1 0

  Nadīna

  Mēs ar ģimeni būtu ļoti laimīgi un pateicīgi ja šis suns tiktu tiešu mūsu ģimene. Es vēlējos lielu suni jau sen! ! Bet māte nekad nebija piekrutusi , bet tagad piekrita. Mēs būtu ļoti pateicīgi jums , ja jūs dotu ziņu , kur var paņemt to suni sev!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl