“Katram no mums ir gājis grūti.” Uzņēmēja Ķekavā ar siltām maltītēm palīdz bez ienākumiem palikušajiem

4 komentāri

Katram no mums ir gājis grūti, un arī tagad daudziem neklājas viegli. Tomēr, par spīti pandēmijas laika sarežģījumiem, uzņēmēja Ķekavā turpina palīdzēt arī citiem. Trūcīgākie Ķekavas iedzīvotāji saņem siltas pusdienas un neslēpj, ka tas viņiem ir liels atbalsts.

“Kalna krogam” aizvadīto mēnešu ierobežojumi ir atstājuši pamatīgu robu budžetā. Tomēr divas sātīgas zupas katru trešdienu nemainīgi tiek iekrautas Doles-Ķekavas diakonijas vadītājas automašīnā. Tās tiks nogādātas pie trūcīgajiem.

“Papildu darbs tas ir, un tas ir bez peļņas papildu darbs.” “Kalna kroga” saimniece Vineta Garoza ar vietējo baznīcu sadarbojas jau trešo gadu. Tāpat arī šajā laikā, kad arī krogam neklājas viegli.

“Katram no mums ir gājis grūti, arī mums ir gājis grūti, arī tagad neiet viegli. Bet ir jābūt atbalstam, un šī ir tā vieta, kur mēs kaut ko varam iedot,” saka ”Kalna kroga” saimniece.

Vietējās baznīcas auto zupu nogādā turpat Ķekavā netālu esošajā draudzes namā. Cilvēku rinda kārtojas vēl pirms paredzētā laika. Taču sākumā pie iedegtām svecēm draudzes pārstāvji noskaita pateicības lūgšanu. Šajā reizē sanākušie tiks cienāti ar sātīgu soļankas zupu.

“Silta zupiņa iekšā, tas ir ļoti labi, esmu ļoti pateicīgs.” Ķekavas iedzīvotājs Jēkabs ir atnācis pēc sitām pusdienām, par to viņš pauž neviltotu pateicību. “Liels, liels paldies. Tas ir tāds atbalsts, atspaids cilvēkam, kuram gandrīz nekā nav. Ļoti liela pateicība, ka mums ir tāda organizācija.”

“Cilvēki uzreiz novērtēja.” Doles-Ķekavas Diakonijas vadītāja Ieva Kolosovska aprēķinājusi, ka palīdzību no viņiem saņem aptuveni 50 cilvēku. Pēdējos mēnešos ir pieaudzis to skaits, kuriem nepieciešams atbalsts.

“Vairāk, stipri vairāk, janvārī desmit pienāk, un tas ir daudz uz tik mazu ciematu, tas ir daudz,” norāda Doles-Ķekavas Diakonijas vadītāja.

Drīz vien pie izdales loga rinda ir beigusies, taču palīdzības darbs vēl nav galā. Draudzes auto dosies pie tiem cilvēkiem, kuri saviem spēkiem nevar atnākt.
4 komentāri