Kariņš: Patlaban nevar runāt par būtiskiem atvieglojumiem pēc 7. februāra

Patlaban nevar runāt par būtiskiem Covid-19 izplatības dēļ noteikto ierobežojumu atvieglojumiem pēc 7. februāra, otrdien pēc valdības un Krīzes vadības padomes kopsēdes žurnālistiem atzina Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Atpakaļ uz rakstu

24 komentāri

 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Ja iedzīvotāji vismaz divas nedēļas ievērotu visus ierobežojumus, tad pandēmija sen jau būtu beigusies.
 • Ar Ta

  Ar Ta

  Lūdzu vismaz pārliecināties, ka visiem pensionāriem ir ziemas apģērbs un apavi!!!!!!!!
 • Lauķis

  Lauķis

  Cilvēki kā bij pohujisti,tā ir vēl tagad! Reti kāds kautko ievēro. Vienīgi ja no draugiem kāds paliek par KLIKONI, kuram vairs pat nestāv pēc Covid....tad sāk aizdomāties!!!
 • Rolands Zinģis

  Rolands Zinģis

  Pēc 7.Februāra tu varētu pamest savu vietu Amatā un doties pensijā...
 • Sinilga Ozoliņa
  +14 +14 0

  Sinilga Ozoliņa

  Citplanētis, vai cilvēks? Dod iespēju vismaz cilvēkiem nopirkt zīdaiņu drēbes. Apavus cilvēkiem! Ko vēlies? Tautai tavā priekšā uz ceļiem krist? Kas Tu esi? Mēs iesim tāpat tālāk bez tevi....
  • Antra Mazā

   Antra Mazā

   Sinilga Ozoliņa
   Ko varat ņemties? Tad būtu par ko. Ejiet un pērciet drēbes cik uziet, pārdevējas būs priecīgas. Kas Jums liedz?
   Nesen bērnam zābaki noplīsa, uzlaikojām un nopirkām, tikai iepriekš veikals ir jāsazvana.
   Veikali ir priecīgi par katru klientu, bet neviens neiet, tik ārdās pa fb
  • Sinilga Ozoliņa

   Sinilga Ozoliņa

   Antra Mazā uh,tik vienkārši? Kam tik jāzvana? Policijai vai #beztabū? Tu vispār sajēdz kas notiek? Vai tavi feika tirgotāji arī tavuvu fričeni ieveido?
  • Antra Mazā

   Antra Mazā

   Sinilga Ozoliņa
   Tirgotāji legāli drīkst pārdot savu preci, ko valdība ir ielikusi aizliegto mantu sarakstā. Tikai pircējam iepriekš šī prece ir jāpasūta.
   Ja tirgotājam nav sava mājas lapa kur ir norādītas preces, tad varat i-netā sameklēt tel.nr un uzzvanīt uz veikalu, tā pasūtot sev vēlamo preci. Kad dosieties uz veikalu saņemt šo preci varat uzlaikot un apskatīt, ja Jums tā neder vai nepatīk, varat anulēt pasutijumu.
   Tieši tik vienkārši ir nopirkt drēbes sev un bērniem un tas nav pretlikumīgi.
  • Inga Spalviņa

   Inga Spalviņa

   Antra Mazā Tu kur dzīvo? Man laukos kaimiņiem nav datora, kur nu vēl internets, bet bērni ir un arī pakomāti ar ir kādi 40 km tuvākais? Kādas ir izmaksas piegādei spēj iedomāties? Izkāp no savas komforta zonas un padomā par tiem kas dzīvo ārpus galvaspilsētas!
  • Antra Mazā

   Antra Mazā

   Inga Spalviņa
   Ja jau Jūs tā uztraucaties par saviem lauku kaimiņiem, tad lielāku atbalstu viņiem varat sniegt sameklējot veikala tel.nr lai viņi var uzzvanīt uz veikalu un aizbraukt pakaļ pasūtītai precei (telef. cerams viņiem ir, vai arī Jums tur telf. zona nav), nekā rakstot šeit fb.
   Ir daļa sabiedrības kas māk risināt problēmas un viņiem šis laiks problēmas nesagādā, pie katras situācijas var pielāgoties. Bet, ir cilvēki kas pie visām savām problēmām pieraduši vainot valdību un tie diez vai arī pieņems kādu padomu vai ieteikumu, kā uzlabot dzīvi esošā situācijā, jo to nemaz nevēlas, vēlas tikai vaimanāt un nolādēt valdību.
  • Inga Spalviņa

   Inga Spalviņa

   Antra Mazā ceru ka kādreiz pastaigāsi citās kurpēs un tad redzēsi savādāk kā tagad, vēlu veiksmi un jauku dienu!
  • Antra Mazā

   Antra Mazā

   Inga Spalviņa
   Joprojām nesaprotu Jūsu nostāju.
   .

   Ja redzat kad kāds tuvinieks vai paziņa nevar tikt pie kārotās preces, Jūs varat palīdzēt, pat ieteicams.
   Manai mammai nav datora, bet viņai ļoti gribējās jaunu galda lampu, saplīsušā vietā. Tā vietā, lai es viņai iedotu Cenukluba telf.nr., pati sazvaniju un ierados info kasē pakaļ un aizvedu to mammai.
   Šis laiks nav viegls nevienam, bet cilvēcību neviens nav atcēlis un šis ir tas laiks, kad vajag līdzcilvēkam pajautāt, vai viņam nevajag Jūsu palīdzību.
  • Līga Marcinkus

   Līga Marcinkus

   Antra Mazā ciemos braukt nedrīkst!Jāmaksā jums sods!
  • Antra Mazā

   Antra Mazā

   Līga Marcinkus
   Jums taisnība, ciemoties patreiz nevar, bet aizvest preci un nolikt pie durvīm var.
   Tā pat ar tuviniekiem var satikties ārā ievērojot 2m distanci un ar maskām.
  • Sinilga Ozoliņa

   Sinilga Ozoliņa

   Antra Mazā uz priekšu, dari tā,bet man tas nav pieņemami. Es do.āju par saviem bērniem, mazbērniem, mammu. Jūms jaunajiem sagādā grūtības valdības idiotiski nepārdomātie lēmumi,bet ko teiktu par cilvēku cienījamā,90 gadu vecumā? Nešķiet jocīgi?
 • Gundars Ozols

  Gundars Ozols

  Cienījamā VALDĪBA, Atbalstiet kārtīgi VISUS kuriem ir piespiedu liegums strādāt (bez atlases un privilēģijām) UN ticiet man krietni uzlabosues statistika gan saslimstibai gan likuma parkapumiem...
 • Diana Stone

  Diana Stone

  Būtiski Atvieglojumi būs, jo liela daļa cilvēku, kuriem nav ļauts strādāt - bus nomiruši badā 🙄
  • Laima Kube

   Laima Kube

   Diana Stone Nevajag pārspīlēt. Griežaties sociālajā dienestā pēc palīdzības
   • Pensis

    Pensis

    Uz kura papēža griezties ja visi sociālie dienesti strādā attālināti?
 • Guba
 • Milesko Maris
 • Ilva

  Ilva

  Ir viegli kaut ko ierobežot, ja alga ir mērāma ar 4 cipariem. Kā, lai dzīvo, iztiek un rūpējas par saviem bērniem tie daudzie tūkstoši, kuri palikuši bez darba, kuru bizness ir iznīcināts, vai atrodas uz iznīcības sliekšņa. Vēl, tā jau izmisušiem cilvēkiem uzliek nesamērīgus sodus par to, ka viņi 22.03 komandanstundā iziet uzpīpēt. Bērniem attālinātas mācības, bet vecākiem tiek atņemta iespēja nodrošināt bērniem pilnvērtīgu atbalstu. Supergudrie valdoņi-padomājiet, kā jūtas māte, raugoties uz saviem bērniem un nezinot vai rīt būs līdzekļi par ko maizi nopirkt, komunālos nomaksāt, internetu, kurš nepieciešams, lai nodrošinātu bērnu izglītību, apģērbt augošos mazuļus utt. Jūs tur vienkārš esiet iegrimuši savā sociālajā burbulī un neredzat, kas notiek tālāk par galvaspilsētu, neredzat kādā izmisumā ir vairāki tūkstoši iedzīvotāji

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!