Informācija pasažieriem: ar Covid-19 sasirgušais braucis autobusā Cēsis-Madona-Varakļāni-Rēzekne

0 Komentāru
Informācija pasažieriem: ar Covid-19 sasirgušais braucis autobusā Cēsis-Madona-Varakļāni-Rēzekne
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 12. maijā braucis autobusā Cēsis-Madona-Varakļāni-Rēzekne un atpakaļ autobusā Madona-Kusa-Liezēre, informēja SPKC.

Sasirgušais 12. maijā plkst. 8.21 braucis AS “Cata” autobusā Cēsis-Madona-Varakļāni-Rēzekne ar reisa numuru 7749 no pieturas “Ozoli” līdz Madonai. Atpakaļ sasirgušais devies plkst.17. 10 SIA “Madonas Ceļu būves SIA” autobusā Madona-Kusa-Liezēre ar reisa numuru 6349 no Madonas līdz pieturai “Ozoli”.

Lasi vēl – Pētījums: Covid-19 vakcīnas radījušas jaunus miljardierus

Tāpat inficētais 14. maijā plkst. 15.00 braucis SIA “Madonas Ceļu būves SIA” autobusā Madona-Salnaskrogs-Liezēre ar reisa numuru 6368 no Madonas līdz pieturai “Ozoli”.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajos datumos šajos autobusu maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid-19 infekcijai raksturīgi simptomi, ieteicams palikt mājās un sazināties ar ģimenes ārstu, lai izvērtētu savu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt par nonākšanu kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, persona varēs laikus izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

0 Komentāru