“Es esmu vainīgs, es izgāju uz ceļa.” Iereibuša gājēja dēļ uz šosejas avarē auto

Pievienot komentāru
“Es esmu vainīgs, es izgāju uz ceļa.” Iereibuša gājēja dēļ uz šosejas avarē auto
EKRĀNUZŅĒNUMS

Brīvdienās īsi pēc tumsas iestāšanās uz Siguldas šosejas avarēja kāds Igaunijā reģistrēts auto, un notikušajā, visticamāk, vainojams neuzmanīgs un acīmredzami iereibis gājējs.

Ap plkst. 22.00 vakarā viena no kārtības sargu ekipāžām uz Siguldas šosejas, netālu no “Sēnītes”, kļuvusi par ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekiem. Pretējā joslā nozibsnījušas gaismas, un policisti pamanījuši, kā kāds auto noslīd no ceļa un ietriecas barjerās. Ierodoties notikuma vietā, likumsargi konstatēja, ka automašīnā atrādās divas personas, kuras bija šoka stāvoklī.

Kā izrādās, auto sēdošie, kāds pāris no Igaunijas, grāvī nonākuši iereibuša vietējā “bāleliņa” dēļ, kurš streipuļojis pa ceļu un acīmredzami nav spējis noturēties uz nomales. Gājēju pēc notikušā aizkavējis kāds cits šoferis, kurš braucis aiz avarējušā auto. “Es esmu vainīgs, es izgāju uz ceļa. Es izgāju uz ceļa, un mašīnu sanesa,” viņš pats atzinās policijai. Par laimi, neviens no negadījumā iesaistītajiem nopietnas traumas neguva.

Visas turpmākās ar šo negadījumu saistītās formalitātes uzticētas kolēģiem no ceļu policijas, kuri fiksēja notikušā sekas, kā arī pieņēma iesaistīto paskaidrojumus.  “Degpunktā” Valsts policijā uzzināja, ka šobrīd ir uzsākts administratīvas process un notiek izmeklēšana. Vismaz pagaidām neviens no negadījumā iesaistītajiem vēl nav atzīts par vainīgu.