McDonald’s divās ēstuvēs Latvijā ievieš pašapkalpošanās iespēju

2 komentāri
McDonald’s divās ēstuvēs Latvijā ievieš pašapkalpošanās iespēju
Foto: Jennifer/Flickr

Ātrās ēdināšanas restorānu tīkla McDonald’s ēstuvēs ieviesta pašapkalpošanās tehnoloģija. Nozīmīgākais jaunums ir pašapkalpošanās viedkioski, kas ļauj apmeklētājiem pašiem pasūtīt un norēķināties par maltīti.

Pašapkalpošanās viedkioski ir aprīkoti ar lielizmēra skārienjutīgiem ekrāniem, lai apmeklētāji varētu tajos izpētīt ēdienkarti un izvēlēties pasūtījumu. Maltīšu pasūtīšanas procesā apmeklētājiem palīdzēs restorānu personāls.

Turpmāk McDonald’s restorānos atsevišķi tiks nodalītas maltīšu pasūtīšanas un saņemšanas vietas. Tāpat jaunā koncepta ēstuvēs ieviestas jaunas ēdienkartes un īpaši ekrāni, kuros apmeklētāji varēs sekot līdzi pasūtītās maltītes gatavībai.

McDonald’s restorāni Vienības gatvē 115a un Imantā, Skandu ielā 2, ir pirmie restorāni Latvijā un visā Baltijā, kuros pēc rekonstrukcijas ieviests jaunais koncepts. Līdz 2015. gada beigām jaunais koncepts tiks ieviests vēl septiņos McDonald’s restorānos Baltijas valstīs. Pilnībā pāreju uz jauno restorānu konceptu Baltijā plānots pabeigt līdz 2017. gadam.

Izmaiņas veiktas arī restorānu interjerā, informē uzņēmuma pārstāvji.

Jaunās paaudzes koncepta ieviešanai visos McDonald’s restorānos Baltijas valstīs uzņēmums Premier Capital kopumā plāno investēt 4,5 miljonus eiro.

Foto: McDonald's

Foto: McDonald’s

Foto: McDonald's

Foto: McDonald’s

Foto: McDonald's

Foto: McDonald’s

Foto: McDonald' s

Foto: McDonald’ s

2 komentāri