Lielbritānijas gada uzņēmēja balvai nominēts latvietes uzņēmums

14 komentāri
Lielbritānijas gada uzņēmēja balvai nominēts latvietes uzņēmums
NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

Latviešu uzņēmēja Dace Gaile Lielbritānijā iekļuvusi “Great British Entrepreneur AWARDS” nacionālajā finālā kā “Labākā jaunā biznesa uzsācēja 2020”.

Dace Gaile, kura Lielbritānijā dzīvo jau 15 gadus, 2017. gada novembrī nodibināja un vada uzņēmumu ”SolaAir Sequin Walls UK”. Uzņēmumā kopā ir desmit darbinieku, tostarp arī astoņi latvieši.

Uzņēmums piedāvā Krievijā ražotus augstas klases dekoratīvus spīdīgus sikvina (sequin) paneļus, uz kuriem Dacei ir ekskluzīvas tiesības Apvienotajā Karalistē. Paneļi tiek tirgoti ne tikai Apvienotajā Karalistē, bet uzņēmums piegādā visā pasaulē. Daces klienti ir pasākumu dekorētāji, interjera dizaineri, tos izmanto arī veikalu izkārtnēm, skaistumkopšanas salonos utt. Dacei ir arī “Decor Design School”, kurā māca studentus ne tikai no Apvienotās Karalistes, bet visas pasaules, kā dekorēt ar šiem paneļiem un modernām balonu virtenēm fotozonas. Jau pagājušajā gadā uzņēmums saņēma trīs nominācijas balvas – divas no vietējās pilsētas avīzes kā “Gada uzņēmums Mansfīldā 2019” un “Labākais pārdevējs 2019”, kā arī vienu balvu kā “Labākais tirgotājs” no “Latvian Chamber in the UK”.

Šogad uzņēmums ir jau ticis finālā piecās citās reģionālās un valsts mēroga nominācijās, un starp tām viena no lielākajām ir “Great British Entreprener AWARDS”, kurā Dace startē kā “Labākā jaunā biznesa uzņēmēja Anglijas Vidienē 2020”.

Dace uzņēmējdarbībā ir darbojusies jau 11 gadus, iepriekšējos biznesus uzskata kā pieredzi, mācīšanos un priecājas, ka nekad nepadevās un turpināja mēģināt sasniegt ko vairāk.

Lielākā tirdzniecības daļa tiek veikta, izmantojot sociālos tīklus. Dacei ir izveidots viens no lielākajiem “Instagaram” profiliem “sequinwallsukofficial” –  ar vairāk nekā 54 000 sekotāju no visas pasaules. Dace vienmēr seko līdzi jauninājumiem un mēģina to ieviest savā uzņēmumā, tā izmantojot jauno “Tik Tok” platformu, kur kopā ar komandu veido dažādus interesantus video, kas 4 mēnešu laikā ir sasnieguši jau vairāk nekā 22 000 sekotāju. Viņu video skatīti 6,4 miljonus reižu, kuri ir atnesuši daudz jaunu klientu no visas pasaules.

Sienas regulāri tiek uzstādītas dažādu Apvienotās Karalistes slavenību vajadzībām, piemēram, britu televīzijas zvaigznes Amandas Holdenas “Britain’s Got Talent” šova ģērbtuvē, televīzijas šova “Towie” zvaigznēm, “Love Ireland” zvaigznēm. Dace arī šajā laikā paguvusi izdekorēt pasākumu vietas Parīzē, Losandželosā, Lasvegasā.

Dace uzskata, ka kompānija guvusi panākumus, pateicoties viņas veiksmīgi izveidotajai komandai.

14 komentāri