Komentāri

Daudzi piena pārstrādātāji no lauksaimniekiem pienu iepērk par ļoti zemu cenu – 14 eiro centiem kilogramā. Tādēļ daudzām saimniecībām, ilgstoši strādājot zem pašizmaksas, var nākties masveidā izkaut savus ganāmpulkus.

Vairākas piensaimnieku biedrības gatavo Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai vēstuli ar aicinājumu neaizmirst, ka piena krīze nebūt nav beigusies un ka daudzas, jo īpaši nelielās, saimniecības straujiem soļiem tuvojas bankrotam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārstrādātāju piena iepirkuma cenu politika spiež lopkopjus ražot pienu par pašizmaksu vai pat zem tās, tāpēc pastāv draudi, ka daudzām saimniecībām var nākties savus ganāmpulkus izkaut.

Pēc piensaimnieku domām, ļoti tuvu ir brīdis, kad piena iepirkuma cena kritīsies vēl zemāk.

Ražotāji gatavo premjerei vēstuli, aicinot aizstāvēt zemnieku intereses un runāt ar piena iepircējiem, lai tie netrupina spiest uz leju piena iepirkuma cenu. Lauksaimnieku biedrības teic, ka šī pat nav prasība pēc naudas, jo skaidrs, ka pēc trīs lielu kompensāciju saņemšanas, vairāk viņiem pabalstus nedos.

Situācija uzlabotos, ja piena pārstrādātāji spētu ātrāk atrast citus noieta tirgus. Tad piena iepirkuma cena atkal varētu kāpt.

Piensaimniekiem, kuru produkcija tiek iepirkta par zemākajām cenām, zūd arī iespēja sagatavoties ziemai, tādēļ sāk parādīties risks, ka Latvijā tiks likvidēts liels govju ganāmpulku skaits.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl