Zemniekiem, visticamāk, sods par piena kvotām nebūs jāmaksā

Komentāri
Zemniekiem, visticamāk, sods par piena kvotām nebūs jāmaksā
Foto: LETA

Pirmie provizoriskie dati par piena kvotu izpildi līdz aprīlim iepriecina – tā nav pārpildīta, un sods jāmaksā nebūs.

Latvijai noteiktā piena kvota pēdējā šīs sistēmas pastāvēšanas gadā/izpildīta par 99,1%, un tātad nav pārpildīta. Par šādiem jaunākajiem provizoriskajiem datiem trešdien Gulbenē notiekošajā reģionālajā konferencē informēja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Precīzi dati ir gaidāmi vien pēc nedēļas – 15. aprīlī, bet ministrs prognozējis, ka Latvijas Datu centrs nav kļūdījies un rādītājs būs apmēram tāds pats.

Tikmēr piena ražotāji, kuri pārsnieguši kvotu un kuriem būtu jāmaksā lieli naudas sodi, ja valsts kopumā pārsniegtu noteikto robežu, vēl nesteidz priecāties un gaidīs oficiālos rezultātus. Precīzs aprēķins būs gatavs pēc 15. maija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl