Komentāri

Kamēr Rīgas pašvaldības uzņēmumā Rīgas satiksme nav sakārtoti principi, kā tiek paredzēta un plānota pasažieru biļetes cena, nevar būt ne runas par papildu dotācijas piešķiršanu no valsts puses, atzina Valsts kontroles (VK) vadītāja Elita Krūmiņa.

Pašlaik nav skaidrs, kā uzņēmumā Rīgas satiksme tiek prognozēts sabiedriskā transporta pasažieru skaits, akcentēja E. Krūmiņa. Pašvaldības kompānijai vispirms ir jāsakārto šis jautājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašāk uzzini video!

Jau ziņojām, ka Rīgas domes dienas kārtībā šobrīd vairs nav jautājuma par dārgākām biļetēm “nerīdziniekiem” – tā vietā uzņēmumam Rīgas satiksme tiek piešķirtas arvien jaunas dotācijas. Novembra sākumā tika apstiprināta 10 miljonu eiro piešķiršana šim pašvaldības uzņēmumam. Tas palīdzēšot saglabāt braukšanas biļešu cenas līdzšinējā līmenī, akcentēja uzņēmuma pārstāvji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl