Komentāri
Visus Seppälä veikalus Latvijā slēgs līdz gada beigām; darbu zaudēs vairāk nekā 50 darbinieku
FOTO: Flickr

Somijas mazumtirdzniecības uzņēmuma Stockmann apģērbu tirdzniecības tīkla Seppälä restrukturizācijas gaitā Latvijā jau slēgti divi veikali, plānots, ka pārējos likvidēs līdz šī gada beigām; darbu zaudēs vairāk nekā 50 uzņēmuma darbinieku.

Seppälä mārketinga vadītāja Baltijā Karīna Žīgure norāda, ka patlaban jau slēgti Seppälä veikali tirdzniecības centros Atrium Azur un Riga Plaza. Līdz ar to no kopumā deviņiem Latvijā esošajiem veikaliem patlaban palikuši septiņi. Nākamo veikalu plānots slēgt pēc pāris mēnešiem. Tieši kuru, viņa gan neatklāja. Savukārt visus veikalus Latvijā likvidēs līdz šī gada beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Slēdzot iepriekšējos veikalus, neviens cilvēks, kurš pats nav izteicis vēlmi strādāt citur, no darba nav atbrīvots, viņiem piedāvāta vieta vēl palikušajos Seppälä veikalos.

Seppälä administrācijā patlaban strādā divi darbinieki, bet veikalos – aptuveni 50.

Tikmēr Lietuvā patlaban jau slēgta puse no Seppälä veikaliem. Ir palikuši vēl četri, kuri darbību pārtrauks līdz šī gada beigām.

Raksturojot situāciju tirgū, Žīgure norādīja, ka uzņēmuma izaicinājumi bijuši lieli, jo pēdējos divos gados Baltijā strauji pieaugusi konkurence. Seppälä notikušas reorganizācijas un izmaksu optimizācija.

Kā vēstīts, Somijas mazumtirdzniecības uzņēmums Stockmann parakstījis nodoma vēstuli par apģērbu tirdzniecības tīkla Seppälä 82 veikalu Somijā un 20 Igaunijā pārdošanu struktūrvienības pašreizējai izpilddirektorei Evelīnai Melentjefai un viņas vīram Timo Melentjefam, savukārt veikali Latvijā, Lietuvā un Krievijā tiks slēgti. Darījums par Seppälä veikalu Somijā un Igaunijā pārdošanu tiks pabeigts līdz 1.aprīlim.

Lasi vēl