1 komentārs

Uz peļņu, kuru nesīs Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē daudzie viesi, cerēja viesnīcas. Samita laiks radīja arī bažas, vai būs brīvi numuriņi citiem pilsētas viesiem un tūristiem. 

Viesnīcu Rīgas centrā Valērijs un Larisa rezervējuši tikai maija sākumā. Problēmu ar rezervāciju datumos, kad galvaspilsētā notiek vērienīgais Austrumu partnerības samits, nav bijis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Radisson Blu Hotel Latvija Konferenču un pasākumu Pārdošanas nodaļas vadītājs Andis Kielbickis

Radisson viesnīcas mēs esam liels spēlētājs ar vairāk nekā 1000 istabām Rīgā jāsaka, ka viesnīcas kopumā ir ļoti noslogotas, tai pat laikā jāsaka, ka kopumā es domāju cerības teiksim par 100% prezidentūra nav attaisnojusi, viesnīcām kopumā.

Daudzi bijuši pārsteigti, ka viesnīcā Latvija uz Austrumu partnerības samita laiku joprojām palikuši brīvi numuriņi. Daļa no tiem taupīta arī plānotajiem prezidentūras viesiem, kuri tā arī nav atbraukuši.

Saistībā ar prezidentūru šobrīd šajos datumos, šajos datumos ir aptuveni 300, pārējie viesi ir saistīti ar citiem pasākumiem.

Tikmēr viesnīcās, kas atrodas vistuvāk Gaismas pilij, piemēram, Radisson Hotel Daugava, visticamāk, brīvu vietu vairs nav un tās, visticamāk, arī ir viesnīcas, kurās apmetās lielākais delegāciju skaits.

Divu dienu īsajā Austrumu partnerības samita laikā raudāt par klientu trūkumu viesnīcas nevar, tomēr aizvadītie prezidentūras mēneši nav spējuši kompensēt pat zaudētos Krievijas tūristus, saka Viesnīcu un restorānu asociācijas prezidents.

Šobrīd saistībā ar augsto pieprasījumu cenas Rīgas viesnīcās palielinājušās par desmit līdz 15 procentiem. Prezidentūras pārstāvji aprēķinājuši, ka līdz šim Latviju apmeklējuši 15 no kopumā 25 cerētajiem tūkstošiem. Uz atlikušajiem viesu tūkstošiem atlikušajos prezidentūras mēnešos cerības liek arī viesnīcnieki.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl