VID varētu pieprasīt informāciju arī portālam “ss.com”

19 komentāri

Valsts ieņēmumu dienests (VID) varētu lūgt sniegt informāciju par lietotiem auto arī jaunā “ss.com” portāla pārvaldītājam.

Apejot Valsts ieņēmumu dienesta ieceri ar saimnieciskās darbības apturēšanu piespiest Latvijas lielākā sludinājumu portāla “ss.lv” pārvaldošo uzņēmumu SIA “Internet” sniegt informāciju par auto tirgotājiem, portāla īpašnieki realizējuši rezerves plānu.

Īpašnieki portālu pārreģistrējuši uz starptautisko domēnu “ss.com” – tas reģistrēts Luksemburgā, bet pagaidām nav zināms, kurš uzņēmums to pārvalda.

VID atzīst, ka šis ir viens no legāliem veidiem, kā uzņēmēji var apiet Latvijas likumdošanu un faktiski izvairīties no informācijas sniegšanas un tālāk rīkosies atbilstoši apstākļiem.

VID pārstāvji

Vai nu mēs saskatīsim riskus, vai pastāv šīs iespējamības, vai nu informācija mums netiks sniegta. Protams, pētīsim arī citus partnerus, kuri iesaistīti šajā procesā, pieprasīsim, iespējams, viņiem informāciju, lai viņi sniedz informāciju.

Piemēram, mums šobrīd ir tiesības pieprasīt šim uzņēmumam, kurš izmanto šo “ss.com” domēnu, lai tas mums sniedz informāciju, kur likums nosaka, un centīsimies, protams, mierīgā ceļā strādāt ar tiem uzņēmumiem, kuri pārņem šo biznesu.

TOP komentāri

 • Endijs Maļinovskis
 • Lilita Šēnberga
  +2 +2 0

  Lilita Šēnberga

  Leila daļa nodokļu maksātāju pamuks,ko tad,kur ņems līdzekļus savām milzīgajäm algām?
 • Ingus Mats
  +2 +1 -1

  Ingus Mats

  .com viņus naher pasūtīs. Ja .com nodos savu klientu, tad viņus naher pasūtīs visi klienti. Viņi ar to neies riskēt kaut kāda VID debīlisma dēļ. Viņiem gada budžets ir lielāks kā Latvijas valsts budžets. :D Turklāt aiz Latvijas robežām cilvēkiem ir citādāka domāšana ...daudz veselīgākā kā Latvijā ierēdņiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl