Komentāri

Ventbunker piedāvājums investēt nacionālajā aviokompānijā airBaltic vairs netiek vērtēts – tā šodien LNT Ziņām sešos apliecināja satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Decembrī, kamēr vēl notika gatavošanās līguma parakstīšanai par 52 miljonu eiro piesaisti ar Vācijas investoru, vietējais Ventspils uzņēmējiem piederošais naftas pārkraušanas uzņēmums Ventbunker arī negaidīti piedāvāja investēt naudu airBaltic.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzņēmums bija gatavs investēt tikpat un paralēli otram investoram. Kādā veidā sadarbība notiks – to noskaidrot bija iecerēts dažu mēnešu laikā. Tomēr satiksmes ministrs Uldis Augulis tagad norāda, ka Ventbunker piedāvājums šobrīd vairs netiek izvērtēts.

Uldis Augulis:

Šobrīd mēs to neizskatām, jo ir jāpabeidz pirmais process un pēc tam var turpināt sarunas par stratēģiskā investora piesaisti. Šobrīd ar finanšu investoru ir noslēgtais līgums, kurā izpilde šobrīd turpinās.

Līgums ar Vācijas investoru Ralfu Dīteru Montāgu Girmesu tika parakstīts 4. februārī, taču solītie miljoni vēl nav pārskaitīti. Girmess to ir solījis izdarīt, vēlākais, līdz marta beigām. Satiksmes ministrs neminēja, ko darīs, ja naudas nebūs, bet pauda cerību, ka uzņēmējs pildīs līgumā uzņemtās saistības.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl