Ventbunker piedāvājums par investīcijām airBaltic vairs netiek izskatīts

0 Komentāru
Ventbunker piedāvājums par investīcijām airBaltic vairs netiek izskatīts
LETA

Ventbunker piedāvājums investēt nacionālajā aviokompānijā airBaltic vairs netiek vērtēts – tā šodien LNT Ziņām sešos apliecināja satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Decembrī, kamēr vēl notika gatavošanās līguma parakstīšanai par 52 miljonu eiro piesaisti ar Vācijas investoru, vietējais Ventspils uzņēmējiem piederošais naftas pārkraušanas uzņēmums Ventbunker arī negaidīti piedāvāja investēt naudu airBaltic.

Uzņēmums bija gatavs investēt tikpat un paralēli otram investoram. Kādā veidā sadarbība notiks – to noskaidrot bija iecerēts dažu mēnešu laikā. Tomēr satiksmes ministrs Uldis Augulis tagad norāda, ka Ventbunker piedāvājums šobrīd vairs netiek izvērtēts.

Uldis Augulis:

Šobrīd mēs to neizskatām, jo ir jāpabeidz pirmais process un pēc tam var turpināt sarunas par stratēģiskā investora piesaisti. Šobrīd ar finanšu investoru ir noslēgtais līgums, kurā izpilde šobrīd turpinās.

Līgums ar Vācijas investoru Ralfu Dīteru Montāgu Girmesu tika parakstīts 4. februārī, taču solītie miljoni vēl nav pārskaitīti. Girmess to ir solījis izdarīt, vēlākais, līdz marta beigām. Satiksmes ministrs neminēja, ko darīs, ja naudas nebūs, bet pauda cerību, ka uzņēmējs pildīs līgumā uzņemtās saistības.

Video

0 Komentāru