Velmers: ”Liepājas metalurgs” tiks pārdots augustā

Komentāri

Līdz jūlija beigām atlasītie desmit ”Liepājas metalurga” iegādes pretendenti iesniegs savus cenas piedāvājumus un jau augustā tiks izvēlēts viens pretendents, ar kuru tiks slēgts līgums, LNT Ziņām pavēstīja ”Liepājas metalurga” administrators Haralds Velmers.

Atlasītie desmit pretendenti šobrīd padziļināti pēta viņus interesējošo informāciju uzņēmumu, veic atkārtotas vizītes ”Liepājas metalurgā” utt.

Jūnija vidū tika saņemti desmit nesaistošie piedāvājumi no potenciālajiem maksātnespējīgās rūpnīcas investoriem.

2013. gada 12. novembrī Liepājas tiesa pasludināja Liepājas metalurga maksātnespēju, kā rezultātā uzņēmums pilnībā pārgāja administratora Haralda Velmera pārraudzībā. Tika sākta darbinieku masveida atlaišana, un kopumā darbu zaudēja vairāk nekā 1500 cilvēku. Faktiski Liepājas metalurgs pārtrauca ražošanu jau pērnā gada pirmajā pusē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl