Komentāri
Vasaras sezonā lidostā Rīga darbu sāks trīs jaunas aviokompānijas
Foto: LETA

Starptautiskajā lidostā Rīga līdz ar vasaras lidojumu saraksta ieviešanu (no 29. marta) atgriezīsies Skandināvu aviokompānija SAS, tāpat darbu uzsāks ukraiņu Ukraine International Airlines un šveiciešu Swiss International Air Lines.

Savukārt nacionālā aviokompānija airBaltic atklās vairākus jaunus galamērķus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Star Alliance dalībniece SAS lidojumus no Stokholmas uz starptautisko lidostu Rīga uzsāks 29. martā, veicot 18 reisus nedēļā.

Ukraine International Airlines pirmais reiss no Kijevas uz Rīgu arī tiks veikts 29. martā, nodrošinot septiņus lidojumus nedēļā.

Savukārt Swiss International Air Lines, arī Star Alliance dalībniece reisus no Cīrihes uz Rīgu sāks izpildīt 31. martā un abas pilsētas savienos trīs reizes nedēļā.

Nacionālā aviosabiedrība airBaltic vasaras sezonā atklās piecus jaunus galamērķus – uz Alborgu, Dubrovnikiem, Rodas salu, Salonikiem un Pizu.

Tāpat zemo cenu kompānija Wizz Air no aprīļa paplašinās bāzi Rīgā, izvietojot otru gaisa kuģi, kā arī atklās trīs jaunus galamērķus – uz Stavangeri, Lībeku un Liverpūli, kā arī palielinās lidojumu skaitu jau esošajiem reisiem.

Kopumā vasaras sezonā no starptautiskās lidostas Rīga būs iespējams doties uz 87 galamērķiem, ko nodrošinās 21 aviopārvadātājs: airBaltic, Aeroflot, Belavia, Brussels Airlines, Ellinair, Finnai

r, LOT, Lufthansa, Nesma Airlines, Norwegian, Uzbekistan Airways, Ryanair, Transaero, Turkish Airlines, Turkmenistan Airlines, Ukraine International Airlines, Onur Air, SAS, Swiss International Air Lines, Wizz Air, Smartlynx.

Lasi vēl