Vasara nāk! Šogad ir citi noteikumi vasaras kafejnīcu uzstādīšanai

Komentāri

Vasara nāk straujiem soļiem, līdz ar to aktuāls kļuvis vasaras kafejnīcu jautājums. Rīgas Būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs pauž, ka šogad būs citādāka kārtība, kā uzņēmēji var iegūt atļauju āra kafejnīcas ierīkošanai.

“Esam minimalizējuši birokrātiskās prasības. Piemēram, vairs nebūs vajadzīga virkne dokumentu, tāpat būs iespējami elektroniskie pakalpojumi.  Tāpat Būvvalde nāk pretī, ņem vērā uzņēmēju aicinājumu pārskatīt norobežojošo sienu augstumam,” sacīja Vircavs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš akcentēja, ka tāpat no šā gada vasaras Rīgā vairs nedrīkstēs būt āra kafejnīcas, kuru sienas ir no plastmasas. “Esam pilnībā aizlieguši kafejnīcām būt no plastmasas plēvēm – Rīgas vēsturiskās pilsētas tēls nav piemērots šādiem lētiem risinājumiem, tādēļ uzņēmēji šīs plastmasas var sūtīt atpakaļ uz Ķīnu,” pauda Vircavs.

Foto

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl