Komentāri
Valdība piešķir 4,9 miljonus Pasažieru vilciena zaudējumu segšanai
Foto: LETA

Valdība piešķīrusi 4,9 milj. eiro, lai segtu AS Pasažieru vilciens (PV) zaudējumus par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu reģionālajos starppilsētu nozīmes dzelzceļa maršrutos 2014. gadā.

Kopējie PV nekompensētie zaudējumi par pārvadājumiem 2013. un 2014. gadā ir 10,9 milj. eiro.
Dzelzceļa pārvadātājam būtisku izmaksu daļu –vairāk nekā 50% no kopējām ar sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu saistītajām izmaksām – veido maksa par publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras izmantošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”PV šā gada kopējās pārvadājumu izmaksās infrastruktūras izmantošanas maksas sasniedz 56% jeb 36 milj. eiro, kas nozīmē, ka 2014. gadā piešķirtā valsts kompensācija ir nepietiekama pat, lai nosegtu infrastruktūras izmantošanas maksu,” norādījusi Satiksmes ministrija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl